Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A szomszéd porszívózott, ez...

A szomszéd porszívózott, ez zavart, ezért én is elkezdtem. Ez most fura?

Figyelt kérdés
Utálom a hangját, és már ráfért a szobámra a takarítás, szóval beszálltam. Mondjuk én már végeztem, ő még most is nyomatja. xD Én nyertem. xD Tehát a lényeg: mint egy másik szomszéd, aki hallgatja ezt, mit gondolnátok, hogy hú de majmolja, még egy takarítást se tud saját ötletből megcsinálni, vagy örülnétek, hogy egyszerre le van tudva a zajongás, vagy kettős egyszerre alig tudnátok elviselni? Panel lakás lakója

2015. nov. 11. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyád tudja, hogy nem vagy iskolában? :D
2015. nov. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, nincs most órám.
2015. nov. 11. 11:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem senkit se érdekel, ha nem késő este porszívózol :D
2015. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kertesházban is úgy szokott lenni, ha a szomszéd kint vana kertben kimegy a másik is, nehogy alul maradjon:)
2015. nov. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat utolso en ilyet nagyon max filmben latok. Kerteshazunk van meg ebben az utcaban mindenkinek. Ha kimegyek akkor nem azert mert mas is.. ha mas kijon nem hiszem h azert mert enis.. akkor van ideje pont.:) lehet h vannak ilyenek de nemhiszem h huudesok...
2016. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez nagyon gyerekes.

ahogy a kertes példa is. szerintem baromság, én nem megyek ki, ha más kint van, de ha én kimegyek, azért mások se jönnek ki, ez nettó hülyeség.

senki nem gondolkodik azon, miért porszívózik a szomszéd. azért mert kell. és pont.

2016. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!