Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bolond szomszéd ellen mit...

Bolond szomszéd ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Vettem egy új lakást (társasház) ahol elég sokáig felújítás zajlott ami hangokkal is járt nyilván. Amikor kész lett és megtudta a szomszédom hogy beköltöztem azóta törleszt. Minden reggel hatkor dobálja a bútorokat a földhöz, van amikor este tízkor kezdi el. Egyébként egész nap csend van. Elég egyértelmű mi a célja. Szóltam neki már többször de persze csak teszi a hülyét hogy ő nem csinál semmit.60 év körüli nyugdíjas nőről van egyébként szó. Mellette nem lakik senki így könnyen tudja csinálni, fölöttem viszont laknak. Ha ki is hívom a rendőröket a többi szomszéd úgyis mellette fog állni a házban mert teli van nyugdíjassal már évezredek óta itt laknak. Meg egyébként is mit mondok nekik hogy hangosan húzza az asztalt? Tanácstalan vagyok mit csináljak vele. Próbáltam már kedveskedni is csináltam még ilyen összejövetelt is a lakóknak hogy hátha megenyhül vagy valami, de semmi. Ez után nem tudtam már jobbat csinálni én is próbáltam neki zajongani de nekem nem egyszerű mert ugye más is meghallja. Agyonütném legszívesebben
2015. nov. 3. 07:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jó eröben lévö nyugdíjas nö lehet, ha naponta többször órákig bútorokat dobál!!!!!!
2015. nov. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nagyon nem tudsz mit csinálni.

Én is hasonlóan jártam, a felújítás első napján összetakarítottam a lépcsőházat a melósok után, aztán ő felszórta betontörmelékkel, kihívta a közös képviselőt, hogy kosz van és ő feltakarított már, de úgy hogy egy mocsok volt minden közben.

Bekopogtam illedelmesen, adtam egy névjegykártyát, hogy engem keressen ha valami gondja van, persze letagadta, hogy ő otthon sem volt, de azóta kuss van.


Nézd meg a házszabályt, ha olyankor zajong amikor nem lehet, akkor mehetsz a közös képviselőhöz, különben ne vedd fel a dolgot, majd megunja

2015. nov. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy ez már több mint 3 hónapja tart.
2015. nov. 3. 07:24
 4/16 A kérdező kommentje:
Első hozzászólónak írom hogy nem kell órákig dobálni. Amikor hetekig erre kelsz egy idő után elég ha egyszer csinálja meg reggel vagy este és már gyomoridegem van tőle. Persze teljesen véletlenül csak korán reggel és késő este van ez.
2015. nov. 3. 07:28
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy előbb utóbb megunja, vagy nem is téged akar zavarni, hanem ilyen az életritmusa, reggel 6-kor kicsoszog a konyhába és reggelit csinál jó hsngosan, este 10-kor meg összepakol lefekvés előtt és kinyitja az ágyneműtartóját.
2015. nov. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Vegyél egy labdát és pattogtasd, amikor ő mondjuk ebéd után alszik egy jót.
2015. nov. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
35%
Hívd a gyogyót, kivizsgálják és ha bolond akkor beviszik. :D
2015. nov. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szóval fel újítás után be költöztél és ez van. Tehát akkor az is lehet hogy előtte is így élt.
2015. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én délután dolgozom olyankor nem tudok csinálni semmit. De van amikor itthon vagyok olyankor nem mer zajongani egyszer sem. Gondolom akkor kialussza magát.
2015. nov. 3. 10:03
 10/16 A kérdező kommentje:

Ja és az első héten mikor beköltöztem kuss volt egész nap. Gondolom még nem tudta hogy már itt vagyok. Volt hogy találkoztam vele az ajtóban beszéltünk és még mondta is így viccesen hogy: "zajongjak már hogy tudjam mikor van itthon"

Szóltam már neki többször is olyankor persze kedveskedik meg behív meg minden amit csak akarok aztán feljövök becsukom az ajtót és nyomja neki még jobban. Egy másik alkalommal el is szólta magát kicsit. Akkor is kérdeztem mi lehet ez a zaj és mondta hogy biztos a fölső szomszéd az. " nem lehet hogy esetleg a fölöttem lévő csinálja direkt? na persze én nem feltételezek ilyesmit senkiről dehát nem tudom..." Elég sok a véletlen egybeesés már nem?

2015. nov. 3. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!