Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen időközönként tisztítod...

Milyen időközönként tisztítod a hűtőszekrényt?

Figyelt kérdés
Nem a leolvasztás érdekelne, pláne az enyém önolvadós, hanem hogy mikor törölgeted le a polcokat? Mennyi időközönként?
2010. márc. 21. 14:40
 1/6 anonim válasza:
78%

szia,

én a nagy bevásárlás előtt szoktam kipucolni a hűtőt,

akkor mikor a hűtőben alig van valami.

2010. márc. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
3-4 hetente,amikor alig van benne valami.
2010. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

az enyém önolvasztós, öntisztítós, önjárós :)


amúgy nekem sajna kb mindig tele van, szóval elég macera lenne kipakolni csak emiatt a hűtőt...


amikor megvettem, akkor pucoltam, ha nagyon gázos lenne a helyzet, lehet, h ráveszem magam, de általában csak olyan cuccokat teszek bele, amik nem folynak ki.

2010. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Itt-ott letörlöm ha valami kicsorog, de három éve vettük s most volt 2 hete, hogy először kiolvasztottam és kitörültem úgy igazán.
2010. márc. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden héten egyszer van "nagybevásárlás" - előtte nem sokba telik nálunk kipakolni. (Önleolvasztós)

Én enyhe szódabikarbónás vízzel törlöm át, majd egy tiszta konyharuhával szárazra törlöm. 2-3 perc az egész...

2010. márc. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, egy 10 literes hűtőszekrényt melyben van egy sör meg egy liter narancslé kipakolni és kitisztítani valóban lehet 2-3 perc, ahol viszont család van nagyobb hűtővel és komolyabb belső választékkal ott ilyen hamar nem megy. Amíg tisztítod, addig ki kell hordani kosarakban az erkélyre a bennevalót, s ezt nyáron nem is lehet, mert meleg van.
2010. márc. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!