Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mekkora rendetlenség szokott...

Mekkora rendetlenség szokott lenni nálatok? És milyen időközönként takarítotok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 21:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
hatalmas!így kb három,négy naponta kell csinálni valamit,mert nem férünk a kuplerálytól! :D
2010. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van a legnagyobb kupi, az biztos! Kb havonta takarítunk, vagy mikor hogy. Egyszerűen nem tudom rávenni magam, annyi érdekesebb dolgot lehet csinálni! Ott van pl. a Grace klinika, meg a bicajozás, túrák, futás... :D
2010. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is szokott, főleg télen, de tavasszal iszonyú nagy takarítást szoktam csinálni, és utánna csak porszívózni kell, és ablakot pucolni. Tehát sokkal kevesebbet kell rádolgoznom.
2010. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk általában rend van. Nem azt mondom,hogy minden élére van állítva, de azért rendet lehet tartani a lakásban heti egyszero takarítással, illetve úgy,hogy nem csak leraksz mindent valahova, hanem visszateszed a helyére. Ez neveltetés kérdése.
2010. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Óriási! 11 hónapos kis hercegnőm tesz róla... :)

Takarítás így naponta többször is.

2010. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Nálunk kupi van. Naponta kéne takarítani, de az ember nekikeseredik, ha összerakja, és 4 óra múlva már nem látszik. Azért nem mondom, hogy akkora a rendetlenség, de egyáltalán nincs konfortérzetem.
2010. máj. 10. 22:18
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

ÁÁÁÁÁÁÁ iszonyat.

Amikor kis egyszobásban laktunk, akkor azért volt kupi.At mondtam, de jó lesz, ha majd nagyobb a kltözünk, akkor eloszlik a kis kupi a nagy obb lakásban.

Azóta már családi házban élünk, de a kupi jött utánunk.

Azt nem mondom, hogy minden nap takarítok, de minden nap csinálok valamit.

2010. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkora kupi sehol nincs, mint nálam :D Ha a szomszéddal egyszerre érek haza, akkor megvárom, amíg ő bemegy, hogy ne lásson be a lakásba :D
2010. máj. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Mi is úgy szoktuk, sőt, még az autóval való beállást is úgy végezzük, hogy nehogy belásson valaki az udvarba. Ha véletlen valaki beszélget az utcán, akkor megy ám a nagy tanakodás, hogy mi legyen!
2010. máj. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
32%
igen,nekem is egy nap alatt tönkremegy,amit fél napig csinálok,plussz a rászánás,hogy elkezdjem..Ráadásul a párocskám úgy lett "nevelve" hogy még arra se képes,hogy a citromlére rátekerje a kupakot..néha elég bosszantó,és ha egy napot nem dolgozik,és rájön a főzhetnék,ne tudjátok meg mi lesz a lakásból..mindent úgy hagy,mint eb a sz@rát..nem beszélve a cigitekerésről,amitől dohányban úszik ismét a számítógépasztal,ahogy hazajön..a szemetet ledobálja a földre bent a szobában,ha rászólok felteszi nagy nehezen az asztalra! :Dde nem gond,én így is szeretem..el kell viselnem a rossz tulajdonságait is..két éve vagyunk együtt..
2010. máj. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!