Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen kávédarálót ajánlanátok?

Milyen kávédarálót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Melyik márka az, amelyik nem megy tönkre hamar a műanyag alkatrészek miatt?

2015. nov. 28. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Évek alatt 2 kérdést tettem fel itt, az egyik pont erre vonatkozott, ismerős probléma, egy időben elegem volt, hogy minden konyhai cucc a műanyag forgórászek miatt megy tönkre...


Nos, nekem egy Profi Cook márkájú darálóm van, nagy előny számomra, hogy magvakat is darál (s van egy másik kelyhe is, ami nem tudom, mire jó, de pl. a nyers karfiolt pépesíti :D de nekem darálásra van használva az eszköz).

Rengeteget használom, napi többször is, olajos magvak, cukrok, sőt mazsola darálására. Kutya baja, nagyon szeretem. Mivel levehető a kelyhe a pengékkel, ama rész tisztítása is igen könnyű.

Rossz az időérzékem, de 2 éves lehet? Remélem, még sokáig jó lesz. De én tényleg kilószámra darálok rajta minden héten s eddig bírta, ez biztató.

2015. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TappancsMancs ***** válasza:

Mi csak jó kávéfőzőt vettünk. A legjobb a kávé fanoktól kérdezni ezt.

Nézz ilyenket kenik vágják gyártási év minden szerint. Ez biztos, többet nem tudok róla.

2015. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:

link lemaradt

[link]

2015. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 30 éves magyar gyártmányu sajnos nálam is megadta magát .

A darálók áras is eléggé felszökött,ezt meg már nem is gyártják .Mivel manapság szinte semmi márkásat sem ott gyártanak,vagy éppen nem onnan kerül be az országba ,nem is törekedtem megvásárlásra .

Talán 3 hete vettem egy kínait ,akcióban volt ,2000 körül .

Igaz ez csak 135 w os, bosh meg 185 .Ebbe valamivel kevesebb fér ,de nem darálásra akarok berendezkedni.

Aztán az útmutató szerin,a 6.5000 bosshal is csak kávét lehet darálni .Megjegyzem a kivitele is szép a kínainak is .

2015. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bimke válasza:
Egy jó állapotú békebeli használt a legjobb szerintem az ócskapiacról vagy a vateráról persze jól kimosva
2015. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!