Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyire gáz takarítónőt...

Mennyire gáz takarítónőt fogadni mosogatásra pár hetente?

Figyelt kérdés
Nyáron költöztem el otthonról egy kis lakásba egyedül, egyetem miatt, mellette dolgozok is (18 vagyok és lány). Alig vagyok otthon, amikor igen akkor is tanulok, semmire nincs időm :( A többi házimunkának neki ugrok egy héten egyszer pár óra alatt kész de a mosogatás jaj :( 3 hete nem mosogattam és már nincs tiszta cuccom, kajálás előtt elmosom ami kell de ez borzasztó :D most már eljutottam arra pontra hogy komolyan fontolgatom, hogy egy takarítónőt keresek aki mondjuk 2 hetente eljön egy órára és elmosogat. Szerintetek mennyire gáz ez? Elég hülyének érzem magam de nem tudok jobbat :(
2015. dec. 1. 14:45
1 2 3
 11/25 TappancsMancs ***** válasza:
... és egyet értek a többi meglátással is azt mindet pakold egybe
2015. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi ketten vagyunk, de nem 10 perc a mosogatás, inkább egy óra (nem is értem, többnyire egyfogásos ebéd van), mondjuk az étrendünk speckó és szeretek kísérletezni... :D Igaz, emiatt minden konyhai dolgot szívesebben csinálok, a szobámat századannyit sem takarítom, úgyis a gépet nézem.


Azt megértem, hogy nem szereted és azt mondanám, kit érdekel, gáz-e, fogadj takarítónőt - ha rendesen kereső normál ember lennél. Diákmunkából takarítónőt fogadni nekem nem kicsit fura. Benyomsz rádiót, zenét, nekiesel, elmosogatsz. Szerinted utánam ki mosogatott munkahelyen, márpedig reggeltőltúlóra végéig azért elhasználtam némi edényt... Még a mosogatni utáló egyik srác is elmosogatott, sóhajtozva, hogy bárcsak ott lenne a nője (az milyen tré már)... Tudom, miyen lustának lenni, programozó volnék :D De azért a kötelező mosogatás nem olyan vészes, főleg, ha úgy szervezed az étkezéseid.

A műanyag szerintem is szörnyű, vegyél rendes edényeket és evőeszközöket, nekem is jobban esik elmosni a szépet (mert mosogatni nem kifejezetten szeretek, ha nem is utálok, főleg sokat nem, nekem is tele van sokszor a 2 medence, igaz, egy óra alatt összegyűlik, napokig nem áll ott).


Az tökmindegy, hogy az embernek mi a neme, házimunkát mindenki termel.

2015. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 TappancsMancs ***** válasza:

Ajánlatunk fiatal nők részére. :D ;)


Ha keresel akkor biztos meg tudod venni az alap dolgokat, egy gyors ikeás ajánlat :) ott mindig vannak jó ár/minőség arányú dolgok. Ha egyedül élsz szokd meg hogy költesz az alapvető cuccokra is.


leveses tálka - (150 Ft/db) - 6 db=900 Ft

lapos tányér - (150 Ft/db) - 6 db=900 Ft


evőeszköz készlet - 24db, rozsdamentes 3.490 Ft


presszó csésze - 6db, 2.990 Ft

teás-kapuccsínós pohár - 3,5 dl (395 Ft/db) -4 db=1.580Ft

hideg italos pohár - (150 Ft/db) - 6db=900 Ft


---------------------------------------

összesen: 10.760 Ft



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


10e ért egy kellemes teljeskörű alap készlet így az nagyon jó ár, ilyen kellemes sokaknak nincs amúgy! Pedig másnak is futna rá.

2015. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a teljes étkészlet, mindenből csak 1-1 darab kellene neki - és a probléma megoldva :)
2015. dec. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy annyira nem érdekelnek a tányérok nem méghogy ilyenre költsek is :D az eldobható cuccokon gondolkozok most az a legegyszerűbb végülis, olcsóbb mint egy takarító
2015. dec. 1. 22:12
 16/25 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon gáz ,fogadjunk e mellett naponta legalább 20 percet a tükör előtt vagy.
2015. dec. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
mi ez a sok előítélet :D már voltam troll, igénytelen, egész nap netező, most kiderül hogy a tükör előtt állok órákat, és mindezt azért mert nem szeretek mosogatni..
2015. dec. 2. 15:04
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg létezik ilyen igénytelen ember (még nőben is), a húgom is ilyen volt. Hetek óta ott állt a rohadó-penészes mosatlan, leégett lábosok és minden. Persze azt tényleg nehéz és undorító elmosni, így még tovább húzódik a dolog. Aztán rávezettem(férfi létemre), hogy az aktuálisan használt edények-evőeszközök elmosása kb 5 percet vesz igénybe, és egyáltalán nem megerőltető, viszont cserébe mindig rend van és nem kell vadászni a tisztákra. Időbe telt, de most már ő is rájött hogy tényleg könnyebb így és jó a rendezett környezet. Ha neki sikerült, a kérdezőnek is sikerül, csak fel kell kelni a kis hátsójáról és felnőttként viselkedni.
2015. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok igénytelen esküszöm csak nem szeretek mosogatni :D minden más tiszta, hetente kitakarítok mindent csak ez az egy nem megy, kövezzetek meg
2015. dec. 2. 23:07
 20/25 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz ilyen miatt takarítónőt fogadni, főleg 2 hetente. Nem is hiszem, hogy bárki elvállalná a 2-3 hetes bacitenyészeted eltakarítását. Ez undorító...

2-3 hetente mosogatni igénytelenség és lustaság.

Lehetetlenség, hogy ne legyen rá 15 perced.

Majd kapsz egy jó kis hányós-hasmenéses betegséget, csótányokat...

Remélem vendégeket nem szoktál fogadni.

2015. dec. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!