Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyire gáz takarítónőt...

Mennyire gáz takarítónőt fogadni mosogatásra pár hetente?

Figyelt kérdés
Nyáron költöztem el otthonról egy kis lakásba egyedül, egyetem miatt, mellette dolgozok is (18 vagyok és lány). Alig vagyok otthon, amikor igen akkor is tanulok, semmire nincs időm :( A többi házimunkának neki ugrok egy héten egyszer pár óra alatt kész de a mosogatás jaj :( 3 hete nem mosogattam és már nincs tiszta cuccom, kajálás előtt elmosom ami kell de ez borzasztó :D most már eljutottam arra pontra hogy komolyan fontolgatom, hogy egy takarítónőt keresek aki mondjuk 2 hetente eljön egy órára és elmosogat. Szerintetek mennyire gáz ez? Elég hülyének érzem magam de nem tudok jobbat :(
2015. dec. 1. 14:45
1 2 3
 21/25 TappancsMancs ***** válasza:

"Nem vagyok igénytelen esküszöm csak nem szeretek mosogatni :D minden más tiszta, hetente kitakarítok mindent csak ez az egy nem megy, kövezzetek meg"


Na ezért is javasoltam hogy vegyél a műanyagok helyett rendes étkező dolgokat. Azt nem tettem hozzá hogy szokj rá hogy mosogass, de ja igen szokj rá.


Lehet hogy megszoktad de bocsi hogy írom, de tényleg konkrétan gusztustalan. Láttam már ilyet. Rossz szokás. Tapasztald ki hogy esik neked kézre, csak reggel csak este vagy többször egyszer egyszer.


Ez hogy nem érdekel egy tányér vagy pohár ezt lehet félreértetted. Nem kell ehhez valami mániákus megszállottság hogy normális tányérból együnk. Ez alap. De ha élvezed csak jobb. Nem csak csecsebecsére kell költeni, most így írom gondolom érted. Biztos veszel sok egyéb mást elmegy pénz mindenfélére. Egy tágabb élettérben gondolkodj.

2015. dec. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 TappancsMancs ***** válasza:
A 20dik cipő vagy egyéb meg érdekel? Alap meg nincs és unguszti is. Ezt vesd össze.
2015. dec. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem időd nincs, hanem utálsz mosogatni. Nem szégyen, ha nem szereted, más is utálja.

Az a szégyen, hogy napi 5 percre nem bírsz parancsolni magadnak és megcsinálni.

2015. dec. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én is utálok mosogatni, ezért étkezés után gyorsan letudom. 2 percbe telik elmosogatni egy tányért és egy pár evőeszközt. Eszembe nem jutna másnak fizetni azért, hogy ennyit megcsináljon helyettem, inkább másra költöm azt a pénzt.
2015. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 TappancsMancs ***** válasza:
Egy 81 éves fiatal nő nyilván ott ül a tükör előtt napi 20 percet, ha 3 órát az gáz lenne napi szinten. 20 okés.
2015. dec. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!