Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Saeco kávéfőző vizkőzelenitésé...

Saeco kávéfőző vizkőzelenitéséhez tudtok ajánlani valamit amit házilag eltudok késziteni? Pl ecet, citromsó? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi citromlevet szoktunk használni. Eddig még nem panaszkodott. Azért hozzátenném, hogy nem ezt ajánlja a gyártó és ahol lakok, nagyon lágy a víz is, nincs különösebb lerakódás semmin.
2015. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mi babavizet használunk,szoval nem a csapbol engedük,még is vizköves csak csepeg rajta a kávé
2015. dec. 8. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
én sima ecettel szoktam én utána újra lefől 10 perc alatt fél óra helyett
2015. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ott a válasz a kérdésben...
2015. dec. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ecetet felejsd el, bizonyos tömitéseknek nem tesz jót! 1 tasak citromsav 1 liter vízben feloldva teljesen megfelelő, évek óta ezt használom kávégépek kazánjainak vizkőmentesítéséhez! [link]
2015. dec. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És a citromsav szerinted nem bántja annyira a gépet, mint az ecetsav? Lehet, hogy igazad van, de én nem vagyok benne biztos.


Nálunk is ecet megy, tökéletes is, csak volt olyan régebben, hogy az üst belsejét teljesen szétette vagy 10 év után. Volt benne egy csatlakozó csonk, az szinte teljesen eltűnt. (Szétszedtem, onnan tudom.)

2015. dec. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!