Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tomi Ariel persil folyekony...

Tomi Ariel persil folyekony mosószer. Melyik a jobb? Gyerekes családba

Figyelt kérdés

Foltok vannak bőven :)

Nem tudom melyik fajta ariel volt de azt tudom h a friss foltot sem szedte ki.

Ezért ki próbálnám a Tomi vagy Persil mosószert.

Nektek melyik vált be 40/60 fokon?



2016. febr. 24. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy persil sem az ariel sem vette ki a foltot. Ugye nem mindegy, milyen makacs foltokról van szó. Én úgy csinálom, hogy ha makacsabb a folt, akkor fél adagot mosok, hosszú programmal, és ariel vagy persil gél vagy kapszula. Ha csak sima, folt nélküli mosás, akkor Tomi, azaz én 2 fajtát tartok itthon. Tomit és arielt vagy persilt, mikor melyik akciós. Amíg pelenkás volt a lányom, a kifolyt kaki foltot volt, hogy sem az ariel, sem a persil nem vitte ki, hanem a tomi mosópor a mosószódával, pedig ezek híve nem vagyok. :) Én azt tapasztaltam, hogy hol jobb a minősége, hol rosszabb ezeknek a mosószereknek. Tehát van, amikor beváltak a drágábbak, de volt, hogy nem.
2016. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mi lenne ***** válasza:
én sok-sok éve a dm-es saját termékeit használom. bevált. itthon van mindig mosószóda, mosószappan. ezekkel kezelem a foltokat, és az áztatást. úgy rakom a gépbe. 40 fokon mosok.
2016. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!