Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A feketékkel összemostam a...

A feketékkel összemostam a fehér csipkebugyimat, és most szürke lett. Valahogy újra fehérré lehet tenni?

Figyelt kérdés
Hipózni nem merem... direkt feketékhez való mosószerrel volt mosva, és nagyon-nagyon csúnya lett :( Mit lehet vele tenni?
2010. ápr. 8. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis Domestos-szal megpróbálhatod.Az nem tesz kárt az anyagban,viszont valószínűleg kifehéríti.
2010. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel így is csúnya, sok veszítenivalód nincs. Én ezt tenném:

Nedvesen a kád aljába kiterítem a bugyit, zöld domestost szépen rálocsolom töményen és nagyon gyorsan minden részére. Erős fénynél figyeld, hogy változik-e a színe.

Max.1 perc és mosd le, mert akkor meg sárga lesz.

Nem tudom segít-e, én céklát szedtem ki így a férjem ingéből és a sárga ingen nem fehér folt, viszont 4 másodperc alatt (!) kiszívta a foltot. Szóval az időre nagyon kell figyelni.

Remélem beválik!

2010. ápr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet kapni kimondottan fehérnemű fehérítőt is.azt hiszem a dm-ben.
2010. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Domestossal ronda lesz és tönkremegy.

Oxigénes fehérítőbe áztasd be, pl vanish

2010. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én múltkor a dm-ben vettem egy kis dobozban mosópor szerűséget, dm saját márkás cucc, nem tudom mi a neve, már elfogyott, de előhozza a ruhák régi színét.

Vmi újraszínező vagy mi.

Van színes-ill fehér ruhákhoz való.

Én fehérekhez használtam, és minden ragyog tőle.

2010. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... beáztattam, aztán újra kimostam, de ugyanolyan csúnya maradt :( Akkor utolsó esélyem a dm a kuka előtt :-/
2010. ápr. 11. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!