Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A farmerprogram, illetve a...

A farmerprogram, illetve a műszálprogram mi célt szolgál a mosógépen?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen farmert, illetve műszálas ruhát mosni.

De, szerintem, senki nem használja ezeket a mosógépen.


Van egy 40 fokos vegyes program, 1 óra 10 perces.Ezen szoktam mosni a pólókat, farmereket, sötét ingeket, pulóvereket.


95 fokon mosom a konyharongyokat.


Van egy 60 fokos 2 óra 20 perces,(pamut program), ezen mosom az ágyneműket, törölközőket, fehérneműket, zoknikat.


A műszálprogramot egyszer próbáltam, ez is hosszú program.Ami más, hogy a mosógép durvábban dobálja a ruhákat.


A farmerprogram is több, mint 2 órás.



2016. máj. 13. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Farmerprogramot én sem használom, de pl a kötött pulóvereket mindig gyapjúprogramon mosom. A függönyöket a kényes programon, kevésbé gyűrődnek. A merevítős melltartókat is a gyapjú/kézimosás programra állítom.
2016. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egyszerű vagyok, mint a faék, legalábbis ebben. Amikor kézzel mostam, akkor is ugyanúgy mostam mindent, mosógépen is egy programot használunk (illetve nagyritkán a törölközőket 60 fokon mossuk, de ahhoz össze kell várni őket), gyors program és 40 fok :) Ami olyan, azt beáztatom, bedörzsölöm ökörepe szappannal meg ilyenek, ennyi.

Örülünk, ha összejön egy mosásnyi világosból vagy fekete/pirosból, dehogy tudunk még azon belül is variálni, de ez így OK is.

A párom munkaruhája speckó, azt kézzel mossa.

2016. máj. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A műszálast nem használom, mert nem nagyon vannak műszálas cuccaink, de a többi programból használok párat, farmert, gyapjút, kézit, sportcucc programot. De szerintem én a mániákus kisebbség vagyok mosásban, a legtöbben 1-2 programot használnak.
2016. máj. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én használom a farmerprogramot, nálam csak egy és negyed órás. Lényegesen több vizet ad a gép a mosáshoz, ezért jó.

Ez látszik is mosás közben, mármint hogy rengeteg víz van a gépben a normál mosáshoz képest.

2016. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!