Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen öblitő? Ki mire esküszik?

Milyen öblitő? Ki mire esküszik?

Figyelt kérdés
Eddig a kék, lila softlan nagyon jónak minősült vele együtt a kék, sárga Lenor, az arany színű silan, de mégse az igaziak, nekem olyan kell, ami ha a teraszon/napon szárítok akkor is megmarad az illata... te mit ajánlasz/használsz? :D :)

2016. jún. 9. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Az arany vagy a fehér Lenor :) A parfümösök. A kék, sárga szvsz. büdös löttyök.
2016. jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Csak ecetet használok. Annak friss illata van és nem teszi tönkre a mosógépet sem. Ha mindenáron illatot akarok, akkor a szekrénybe teszek levendulát, vagy parfümöt.
2016. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de a törölköző nem lesz tőle kemény?? :o és az ecet a gumi alkatrészeket nem marja szét?
2016. jún. 9. 19:32
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
De, hosszútávon az ecet nagyon káros a mosógépnek. Ráadásul nem tisztít. A színeket fixálja, de a foltokat is. Ráadásul büdös :/
2016. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%

Én ecetet és illóolajat használok.

S bizonyos időnként 2 liter ecetet. Muszáj, különben megeszi a vízkő a mosógépet, kegyetlenül kemény itt a víz. Úgyhogy az a csepp ecet néha öblítéskor igazán nem oszt, nem szoroz, akármi is a helyzet.


Általában a párom mos és nincs semmilyen öblítő. Nekünk nem kell illat (az illóolajat is azért használom, mert nem tetszik annyira, hogy más célokra menjen, ruhán elmegy), de amikor nyáron kint száradnak a ruhák, az kellemes :)

2016. jún. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Mármint a 2 liter ecetnél üres ecetes átöblítés megy, nem mosás. Ha nem lenne egyértelmű.
2016. jún. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lenor tropicalnak ( kékeszöld)van nagyon tartós illata. Pluszban szerintem nagyon megy a nyárhoz:) Nagyon friss, vidám, nyári illata van.
2016. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Én nyáron pont ezért mosok sárga vagy kék lenorral, mert a teraszon száradnak a ruhák, és szeretem, ha a ruha ilaltos :) Én azt vettem észre, hogy ezek illata megmarad, pedig az összes öblítőt, amit létezik, kipróbáltam. :)
2016. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én nem vagyok Lenor párti, az összeset kipróbáltam már, talán a fehér elmegy.. Nekem a kedvencem a citromsárga színű Coccolino hihetetlen illata van ès nagyon tartós!:) Imádom.
2016. jún. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jaj igen a happy yellow? :D azt hiszem az az is nagyon bejött, de gyorsan elillan az illat xsss
2016. aug. 18. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!