Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nehéz megtanulni varrógéppel...

Nehéz megtanulni varrógéppel varrni?

Figyelt kérdés
Anyukámnak van egy varrógépe amit ő sem tud használni...csak megvette annak idején. Arra gondoltam, hogy jó lenne ha pár dologra én is tudnám használni, ne csak porosodjon a garázsban. Olyanokra gondolok, hogy nadrág felhajtása, ilyesmi.
2011. jún. 27. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, néhány alapvető dolgot kell tudni, meg a BIZTONSÁGI ELŐÍRÁSOKAT!!! Van olyan ismerősöm, aki már végigvarrta a kezét :S

Vegyél egy jó varrásoktató könyvet, abból meg tudod tanulni.

2011. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nehéz,de nem is egyszerű. A használati utasítást jól át kell olvasni, és keress valakit,aki tud varrni. Nem csak azért,mert a varráshoz adhat tanácsokat. Inkább azért,ha a géppel van valamilyen gond. Ha erre nem figyelsz,akkor gyorsan tönkreteheted a gépet.
2011. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kaptam egy varrógépet pár éve, először hozzá se mertem nyúlni. Apukám tud varrni, ő nézte át a használati leírást, és mutatta meg az alap dolgokat, aztán szép lassan kitapasztaltam. Imádom! :)
2011. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát keressek valakit aki megmutatja az alapokat? Alapjaiban autodidakta módon megtanulok szinte bármit, főleg ha érdekel, de persze nem minden áron. Van egy ismerősöm akit szerintem meg is tudnék kérni, de neki ott a munka, a 2 gyerek, szóval kevés a szabadideje. Szerintetek mennyi idejét rabolnám el, ha megkérném hogy segítsen az elindulásban?
2011. jún. 28. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Kell valaki aki megmutatja a fogásokat,az elindulást,a varrást.Én még gyerekkoromban lestem el az anyámtól,de akkor még lábbal hajtós gépek voltak.Gyakoroltam,ha nem voltak otthon,én is leöltöttem az ujamat.De a fiam is felszegi a nadrágját,ha kell ,Ő is el leste a fogásokat.Kell egy varrógép a csládnak,mert mással csináltatni drága.
2011. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!