Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » SzáRítógép? Valóban nem kell...

SzáRítógép? Valóban nem kell vasalni a ruhát?

Figyelt kérdés
Rengeteget mosok. 7-8 gép/ hét. Ugye ennek kb. egy harmadát vasalni kell. Nagyon sok idő megy el a teregetéssel, ruhabeszedéssel, vasalással. Érdemes szárítógépet használni? A vasalás energiaktg-e (az időt nem is említem!)sem kevés, gondolom az nagyjából kompenzálná a szárítást. Csak még annyit, hogy öten vagyunk, ebből 1 apa és 3 fiú, tehát van koszos ruha bőven.
2010. ápr. 15. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Én csak dicsérni tudom, bár az áramszámládat megnöveli szerintem, nekem itthon nincs, de mikor angliában laktam, ott volt és nagyon szerettem.Nem kellett vasalnom sosem,bár nem is lett volna rá időm.Azon kívűl kabátokat takarókat mindent megszárított és az öblítő illata is maradt :)
2010. ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen jó ötlet a kabátoknál, nadrágnál, amiből nincs több garnitúra télen könnyebb kimosni, mert az ilyeneket csak hétvégén mostam. Szval akkor a pamut dolgokat nem kell vasalni, gondolok itt pólokra, atlétákra, vékonyabb pulcsikra? Mert én főleg azokat vasalom. Inget meg nagyon gyűrődő dolgokat ritkán használunk.
2010. ápr. 15. 15:03
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem minden olyan volt, mintha ki lett volna vasalva, tehát nem kell vasalni!

De ez csak akkor működik így, ha lejárt a szárítógép azonnal kiszeded a ruhákat, külömben ha sokáig benne marad ott is gyűrődni fog.

2010. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi még1x! Sajna nekem van, hogy a mosógépben vár a ruha terítésre 1 napot is, ha nem érek rá. :-( Jó dolognak tűnik a szárítógép, átgondolom. :-)
2010. ápr. 15. 16:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld előtte ki valahol! Nálunk van a kolléguimban, de ugyanúgy kell utána vasalni, gondolom, nem mindegy, milyet veszel.
2010. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem samsung szarito és mosogepem van, de vasalni kell utana. Ha rögtön kiveszed a ruhakat, miutan lejart a program, annyira nem lesznek gyüröttek, de azert olyanok sem, mintha kivasaltad volna öket. Az öblitö illatat sem lehet olyan intenziven érezni, mintha hagynad maguktol megszaradni.
2010. ápr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van szárítóm, de a vasalást nem lehet vele megspórolni és a pénztárca is nagyon megérzi a használatát.

Én csak akkor indítom be ha másként nem oldható meg a szárítás.

2010. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!