Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Egy átlagos lakásban mennyit...

Egy átlagos lakásban mennyit kell takarítani?

Figyelt kérdés
Hetente egyszer letörlöm a port, elpakolom a lomokat, megcsinálom a fürdőszobát és a konyhát. Hetente egyszer vagy kétszer fesepregetek és felmosok. Szőnyeg nincs, vagyunk 2-en és egy cica. És mégis mindig kosz van!
2008. szept. 29. 09:12
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia! Ha jól értem, akkor parketta van nálatok. Az biza nagyon porcica gyüjtő. Nekünk is az van, és 1-2 naponta takarítani kell. Mivel korábban falun laktam, most Pesten, így furcsa, mert igaz ott is koszolódott minden, de ott elég volt hetente egyszer takarítani.

Szóval én azt javaslom, hogy 2 naponta felporszívózás. Már csak azért is, mert a mostani kapható seprűk nem mindig szedik össze a port, koszt mindenhonnan, a felmosással ugyan össze lehet szedni, de egy része akkor is elkenődik. A porszívózás után, pedig felmosás.

2008. szept. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon sokat számít az is, hogy a cipőd talpán mennyi homokot viszel be, akár csak az előszobáig is. Anyósomék autóval járnak, a kocsibeállótól a házig térkő van. Semmi kosz nincs a lakásban, hetente 1x takarítanak. Mi az autótól a házig homokon ( esőben sáron) mászunk át. Hiába söpröm fel az előszobát, mivel ott vesszük fel a papucsot érkezés után, bekerül a piszok. Dehát nem repülhetünk, nemde? :)
2008. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

En minden nap elpakolom a lomokat, minden màsodik nap felmosok és minden héten porszivozok. A portörlést is hetente egyszer végzem el.(van egy bichon kutyum), szönyegem nekem sincs.


Szoval szerintem többször moss fel ( a sepregetés csak port csinàl).

2008. okt. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!