Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lenor unstoppables illatgyöngy...

Lenor unstoppables illatgyöngyök közül, melyik a legjobb illatú?

Figyelt kérdés
Használt már ilyet valaki? Mik a tapasztalatok?

2016. júl. 20. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A barack vagy milyen színű kupakosat vettem, a kékből mintám volt. Végül is jó az illata mind a kettőnek. 7 kg-os gépünk van és ezt azért ki is használom így 1 kupaknyi sokat nem ért tehát legalább 2 kupak. Olyan 15 mosásra se volt elég. Ami pofára esés volt,hogy kell még mellé öblítő és persze célszerű a gyöngy illatához való. Amúgy szerintem nem rossz és szívesen vennék még akkor ha maximum 1000ft-ba kerülne az a kis flakon.
2016. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úúú, akkor ezek szerint nem sok jön ki egy dobozból. És az illata mennyire tartós? Egyébként köszönöm a választ :)
2016. júl. 25. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem olyan tartós, mint ígérik.

3 hónapot mondanak, de kb annyi mintha öblítőt használnál.

Frissen mosott ruhán érzik, de hát olyankor még az öblítő is érzik.

Utána max néhány nap.

2016. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pyross válasza:
79%

Kedves Kérdező!

Mind3 változatot kipróbáltam.

A teljes igazsághoz hozzá tartozik, hogy a Fresh változatból ingyenes mintát kaptam. Szóval szerintem a Fresh a leginkább unisex illat, friss és persze kellemes.

A Lavish a személyes kedvencem, nekem főleg barackos illat dominál benne, ezt leginkább a Lenor Gold Orchid öblítőhöz ajánlanám.

A Bliss véleményem szerint a legnőiesebb illat, virágos.

Ha nem tudsz dönteni melyiket válaszd nyomogasd meg a flakont a boltban és a kupakon keresztül megszaglászhatod. Praktikus.

Az illat intenzitása az adagolt mennyiségtől függ. Ruhákhoz az ajánlott minimumot használom, törcsikhez és ágyneműhöz többet. Olyan textilekhez is használható, amikhez öblítő nem.

Jó dolognak tartom, bár még nem tudom, hogy valóban tart e 12 hétig az illat, lehet hogy az ajánlott max 3 kupak használata esetén igen.

Kissé drágának tartom, de nekem az illatmámor megéri.

P.

2016. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!