Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kevés ruhát hogyan lehet...

Kevés ruhát hogyan lehet hatékonyan mosni?

Figyelt kérdés

Voltaképpen egyedül vagyok.


Úgy "tanultam" és én is úgy csinálnám legszívesebben, hogy a sötéteket együtt, világosakat együtt, 40-40 fokon. Törölköző, bugyi, zokni, konyharuha, hálóruhák és ágyneműk pedig 60 fokon.

Viszont így nem jön össze elegendő ruha...

Van teszem azt 5-6 sötét színű pólócska, 5-6 világos színű pólócska stb-stb...


Ezért a pólókat, ruhákat, nadrágokat vegyítenem kell, így a 30 fok mellett tettem le a voksot.


Viszont nem érzem elég frissnek a ruhaneműket és bizony egy-egy folt maradhat. A 30 perces program eredménye minősíthetetlen, használtam a "leveles" programot is (kímélő program), az egy fokkal jobb.


Vagy mossam pamut programon? Az a legalaposabb, de a leghosszabb is, azért nem szeretem. :S


2016. júl. 20. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Kis méretű mosógépben.
2016. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Minden vágyam újat venni. :/

Főleg kis időre tervezve...

Jó, ezeket ma már pár évre gyártják, de...

2016. júl. 20. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is egyedül vagyok, kis gépem van, 4,5 kg-os. Nekem hetente-kéthetente összejön egy teljes fehér adag, amúgy színeset féladagos programon mosok. A 30 C nekem se jött be, de jó pl. a féladagos rövidített program 40 vagy 60 C-on. A jó minőségű színes anyag kibírja a 60 C-t, főleg rövid programon. És tiszta lesz. Tény, hogy mindenképp gazdaságtalanabb, mint 2-3 emberre mosni.
2016. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ugrál is, és a szerelő a lelkemre kötötte, hogy jobban rakjam meg. (Egyelőre, amíg még így működik, nem éri meg javítani, újat meg ne vegyek semmiképp se.)

Centrifugálás elején nagyokat akar ugrani vagy néha végig rázkódik...


Fehérből jön össze nekem a legnehezebben.

2016. júl. 20. 21:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát,én a bugyit és zoknit,együtt mosom a pólóval és ha úgy adódik és színben passzol,beteszem a törülközőket is,sőt az ágyneműt is,ha itt az ideje.Amit ált. külön mosok,az a farmer és a férjem munkás ruhái(nem olajosak)
2016. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindent egybe mosok ami színes, legyen az ruha, fehérnemű, ágynemű, törölköző, mindegy. A világosakat meg külön ugyanígy egybe mindent. Pl fehér pólóm kettő van, azok mellé rakom a törlőruhákat, törölközőket, lepedőt, világos ágyneműt, így tele lesz. 40 fokon mosok mindent.
2016. júl. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ugrálás nem a kevés cucc miatt van, inkább kilazult, félrekopott, stb. a tengely. Vagy a súlyok nincsenek a helyükön.
2016. júl. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A színes mosáshoz használt szín és koszfogó kendő nekem bevállt. A Dm saját márkás árban is jó.próbáld ki.
2016. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!