Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 4 óra alatt kilehet takarítani...

4 óra alatt kilehet takarítani egy szobát?

Figyelt kérdés

Akkora retek meg kupi van itt hogy az valami förtelem :DD

Viszont 2kor kezdődik a vizilabda mérkőzés Olimpián és azt feltétlenül nézni akarom. Szerintetek nekiálljak most vagy inkább utána? :D Félbe hagyni nem akarom.:)


20/L


2016. aug. 6. 10:12
 1/6 bleeeeeeeeee válasza:
Attol fugg, mekkora a kupi, de ha gyorsan pakolsz, akkor siman meglesz 2re :)
2016. aug. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a baj rendesen kikell takarítani :/

Felmosni, porszívózni, port törölni, összepakolni a fiókokban, a szekrényben a ruhákat összehajtani..mert csak beszórtam mindent :D

Kimosni az ágyneműt..stbstb..

2016. aug. 6. 10:26
 3/6 anonim ***** válasza:

4 óra alatt simán megvan. Én kb ennyi idő alatt fejezem be az egész lakást, ugyancsak így szombatonként.


Amit én csinálok ilyenkor: a szobában elrakok, a konyhában elmosogatok, letakarítom a munkaasztalt. Porszívózás mindenhol, portörlés mindenhol, felmosás mindenhol. A fürdőben a tusoló melletti csempék lemosása (ez mindig csúnya vízcseppes), tükrök megtisztítása, vécé, csaptelepek és kád kimosása és végül itt is felmosás. Közben általában lemegy egy adag gépi mosás is, ezt kiterítem.


Ha ez belefér négy órába, akkor egy szoba rendbetétele is biztosan :)

2016. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
legfeljebb félbe hagyod, és utána folytatod! Persze a pc előtt leszel akkor estére sem végzel. :)
2016. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyjából sikerült :)

Átrendesztem a szobát, feltöröltem a padlót 2x letörölgettem a port, kimostam az ágyneműket, szőnyeget, pár ruhát :)

Már csak a virágokat kell letörölni picit, megöntözni, felhuzatolni meg a szekrényben rendetrakni és a tetejét is letörölni picit :) De ennyi :D

2016. aug. 6. 13:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Ügyes :D Csak elhatározás kérdése a dolog ;)
2016. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!