Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan szeressem meg a takarít...

Hogyan szeressem meg a takarítást?

Figyelt kérdés
Anyum egyfolytában szekál,h rakjak végre rendet vagy segítsek már nki valamiben de én utálom az egészet és ez így nm jó mer azért mégis meg kéne csinálni.Ezért arra gondoltam,hogy valami olyat kéne kitalálni amitől nm utálnám annyira csak nincsenek ötleteim. (Ha kicsit össze-visszaságban írtam bocsi) 14/L

2016. aug. 26. 00:10
 1/7 anonim válasza:
19%

Kicsi szivem ezt nem meg szeretni kell ezt meg csinalni kell! :D

En sem szeretek takaritani, meg is jobban erzem magam a rendbe a tisztasagba! Es mikor rend van akkor olyan jo le ulni es latni hogy rendben van minden!

En is utalok takaritani, meg is bennem van az hogy nem varhatom el anyatol azt hogy minden nap meg miutan haza er a munkabol faradtan azert h meg keresse a kenyerre valot hogy enni adjon a szamba hogy meg alljon neki takaritani mert a lusta lanya meg erre sem volt egesz nap kepes amig o gurizett! Tett o nekem eddig eleget ahoz hogy miota vagyok mar akkora hogy segiteni tudjak itthon legalab ennyivel meg probaljam meg koszonni amit eddig ertem tett!

Termeszetesen nem varja el es ha nem csinalnam meg neki allna o es meg csinalna, de en ezt nem tudnam el nezni! Persze nekem is vannak lustabb napjaim de mikor nem csinalom, es latom hogy haza er, es mar all is neki akkor legyek bar mennyire lusta neki allok es segitek neki! :)

2016. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

19/L

#1. Voltam :)

2016. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én azt nm mondtam h nm csinálom meg, csak azt h nm szeretem! Mert meg csinálom, csak kicsit duzzogva és épp ezért szerettem volna megkérdezni h ki hogyan csinálja h annyira ne lehessen utálni. Egyébként meg ha 19 vagy akk ne kislányozz nkm mert azért még annyira te sem vagy felnőtt.
2016. aug. 26. 02:48
 4/7 anonim válasza:
43%
Az első válaszoló adott egy tök normàlis választ, te meg ahelyett hogy értékelnéd, még neked áll feljebb, hogy egy 19 éves fenőtt(!) kicsinyítő jelzőt használ rád. Amúgy ha nem szereted nem is fogod szerintem, ismerek olyat aki szereti, én is utálom, max annyi hogy zenehallgatással együtt egy fokkal jobb. 16/L
2016. aug. 26. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet kedvességből írta , de az ilyen becézgetésektől nekem is feláll a szőr a hátamon



ne csinálj nagy rendetlenséget mert akkor tényleg rossz neki kezdeni és csak halasztgatod a kupi meg nő , jobb ha naponta elrakod ami nem kell

2016. aug. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat egész jónak tűnnek.
2016. aug. 26. 21:11
 7/7 anonim válasza:

#1. Vagyok...

Egyszeruen nem ertem miert lettem le pontozva...

Tok normalisan irtam egy valaszt! JOINDULATBOL!!!! Nem azert hogy setegesselek vagy akar mi.

Nem azt mondtam en sem hogy nem csinalod nem is felteteleztem egyszeruen csak el mondtam hogy attol fuggetlenul hogy en is utalok takaritani, az ad hozza inspiraciot hogy tudom hogy utanna milyen jo lesz rendbe lenni es anyanak nem kell annyival tobbet csinalni..

Nem kislanyoztalak le, sajnalom ha felre ertetted amit irtam!

Viszont a valaszodbol itelve nem vagy tul NAGYLANY!!!

Szivesen hogy idot szantam rad es probaltalak ra vezetni arra hogy hogy allj neki nagyobb kedvel a takaritasnal...

2016. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!