Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szivacs mosása, hogyan, hol?

Szivacs mosása, hogyan, hol?

Figyelt kérdés

Olyan szivacs, habszivacs mosására vagyok kíváncsi, amit ágykeretben használunk, tehát azon fekszünk. Nagyon szeretném alaposan kimosni (vagy mosatni). Vállalnak ilyet valahol és ha igen, milyen néven keressem a szolgáltatást?


Otthon meg lehet oldani a mosását? Amennyiben igen, ti hogyan csináljátok?


Vagy újat kellene venni?



2016. szept. 2. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A szivacs mosása nem lehetetlen, de nagyon necces. Kérdezd meg a mosodában. Én inkább egy újat vennék.
2016. szept. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki lehet mosni, de ahogy előttem írták, problémás. Mi úgy jártunk, hogy a vendégágy szivacsát kimostuk itthon. Napokig szárítottuk kinn a levegőn, nyáron. Úgy éreztük, teljesen megszáradt. Sajnos, nem. Mikor legközelebb elővettük, kiderült, hogy bepenészedett.
2016. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy írtatok!


Tegnap vettünk egy újat, de azért az előzőt sem fogjuk kidobni, vannak ötleteim - ráadásul kisebb darabokban mosógépben is ki lehet mosni. 3 darabját már ki is mostam, azokból párna lesz. :-)

2016. szept. 5. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!