Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti járólap mosása előtt...

Ti járólap mosása előtt porszívóztok, vagy partvissal sepertek össze? (Állítólag a porszívó por, atka kibocsátása nagyon káros)

Figyelt kérdés
Én eddig porszívóztam, de e hír hallatán próbálom mellőzni, és inkább felsöprök felmosás előtt. Ti hogy csináljátok?
2016. jún. 24. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
A porszívózás titka, hogy nyitott ablaknál kell űzni(legjobb, ha lehet, keresztbe szellőztetni)
2016. jún. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A partvissal is jól lehet a port felkavarni (bár nehezen látszik). Én elôszôr moppal feltôrlôm szárazon,

[link]

utána nedvesen

[link]

2016. jún. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Összesöprök és felmosok. Nem csinálok felesleges munkát magamnak. A poratkáktól nem félek, mert nagyanyáink nem is hallottak róluk, mégsem lettek betegek.
2016. jún. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én porszívózok és nem porol vissza a porszívóm! :) gyorsabb is, hatékonyabbnak is érzem.
2016. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Központi porszívó a tuti...
2016. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Porszívó, atkáktól nem félek.
2016. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felporszívózok, mert a söprésnél marad kosz, amit felmosásnál szétkenek.

A porszívómat rendszeresen tisztítom, nem veszem észre, hogy visszafelé fúj valamit is.

2016. jún. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!