Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Létezik olyan porszívó, amit...

Létezik olyan porszívó, amit nem kell kirázogatni, ha megtelik a zsák?

Figyelt kérdés
Mármint nem a porszívót, hanem a zsákot üríteni :)
2016. szept. 7. 14:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vannak porzsák nélküli porszívók, de azoknak is ki kell űríteni a tartályát egy idő után, úgyhogy ezt nem kerülheted el. Sajnos még nincs olyan, ami elnyeli a port, és elküldi egy másik galaxisba. :) Pedig jó lenne, ha az embernek nem kéne vele vacakolnia...
2016. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Letezik porzsak nelkuli porszivo de ugy tudom azon szurot kell ugyan ugy cserelni mint a simaban a porzsakot.
2016. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A papír porzsákot nem kell kirázni, hanem el kell dobni.
2016. szept. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem porzsák nélküli porszívóm van (kb másfél éve), ebbe ugye zsák nem kell, de a tartályát ennek is üríteni kell bizonyos időközönként, ha megtelik, valamint van egy négyzet alakú kisebb szűrője, ezt ki szoktam rázni, illetve mosni, kettő van, lehet cserélni is, de szerintem venni kell majd hozzá, ha elhasználódnak. lehet olyat is kapni, amiben víz van, azt nem tudom, ezek hogy működnek, de érdemes utánaolvasni, lehet, hogy ilyenre van szükséged :) A enyém egyébként 12000 Ft volt, eddig meg vagyok vele elégedve.
2016. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

De miért nem jó a papír porzsák? Nekem Lux porszívóm van több mint 10 éve a hozzá tartozó papír, eldobható porzsákokkal. Tökéletesen bevált. Más márkáknál is van ilyen.

Ki sem tudnám normálisan üríteni, portalanítani a társasházi lakás emeletén a textil porzsákot.

2016. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kedves utolsó: nem rossz, hogy ki kell rázogatni és cserélni? Mármint sok idő vagy megvan hamar?
2016. szept. 7. 16:36
 7/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, ezt a 16:32esnek irtam az előzőt
2016. szept. 7. 16:37
 8/16 A kérdező kommentje:

16:23 nak :DD

Többször nem irom el

2016. szept. 7. 16:37
 9/16 A kérdező kommentje:
16:32: Megértelek és köszi! Én igazából nem vásárolni szeretnék, hanem gondoltam rá, hogy tervezek egy egyszerűbb, gondtalanabb porszívót, de ezek szerint meg vannak elégedve az emberek a sajátjaikkal :D
2016. szept. 7. 16:42
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy picike szivacsszerű lapocskáról van szó, minimális munka kirázni és kicserélni is, nem minden porszívózás után szoktam megtenni. Ha mosom, akkor annyi a hátulütője, hogy idő kell, amíg megszárad, de nekem porzsákot cserélni sokkal több kosszal járt és több időbe tellett. Ajándékba kaptam, szóval nem volt választási lehetőségem, de nekem bejön ez a fajta, számomra praktikusabb, mint a zsákos, de kinek mi :)
2016. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!