Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek melyjk jobb. gáz...

Szerintetek melyjk jobb. gáz vagy villany tüzhely?

Figyelt kérdés
,

2016. szept. 11. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan a villany. Egyenletesebben süt, tehát nem ég le sem az étel sem az edény, könnyebb tisztítani, nem életveszélyes ha nyitva hagyod (mint a gáz...)
2016. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
villany! :)
2016. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Használni a gáz. Fizetni a villany.
2016. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a gáz jobban bejött volt mindkettő.A gáz rugalmasabb mire felmelegítette a fazekat a villany a gázon már kész volt a rántotta.olcsóbb is.
2016. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a villany jobban bejön.
2016. szept. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kombinált. Villany sütő, gáz főzőlap. Ha váltanom kéne egyikre vagy másikra, akkor meg inkább a gázos.
2016. szept. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
villany
2016. szept. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is végigkérdeztem a háziasszonyokat, mikor vettem, aztán akiknek villany volt, többen is mondták, hogy azért van egy gázsütőjük is, mert a hús abban a legjobb.
2016. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fél éve váltottam és elég alaposan utánaolvastam mindennek, illetve friss tapasztalatom is van mindkettővel.

Személyes véleményem: van, amire a gázsütő jobb, van, amit abban nem lennék hajlandó megsütni, főzőlap: gázról maximum indukciósért váltanék, de ott is tartanék 1-2 gázfőzőzónát mellette.


Egyébként:

1. Van-e gázkiállás a konyhában? Nincs? Akkor felejtős a gáz, sok kritériumnak kell majd megfelelni, konkrétan úgy tudom, többnek, mint azoknak, akiknek jelenleg is gáz van a konyhában.

2. Van gázkiállás és eddig is gáztűzhely volt?

a. Mindenképp full villanyra váltanál? Lehet kell majd bővítés és villanyszerelői munka (ill. nem lehet, biztos), de hajrá!

b. Kevés süteményt sütsz? Esetleg sok húst, de kevés süteményt? Gáztűzhely. (gáz sütő és gáz főzőlap)

c. Sok-sok süteményt sütsz, sokszor hetente, vagy gyakrabban? Kombinált tűzhely. Elbírja a 16 amperes villanyóra is (talán ez a leggyengébb?), hosszú távon gondolkozz bővítésben, hogy lehessen mikrózni mialatt fűt a sütő pl, illetve a tűzhely legyen külön biztosítékon már az első pillanattól.


Azt hiszem, ennyi.

Én a 2c kategóriába tartoztam. :D

2016. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!