Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel mossatok a kenyes,...

Mivel mossatok a kenyes, feher ruhakat?

Figyelt kérdés
Ferjem munkaspoloi feherek . 2-3 van neki belole,szoval surun mosom oket; iy hamar feherseget veszti. Tudtok ajanlani valami jo mososzert ra? ( kezdo haziasszony vagyok :) )
2016. szept. 20. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:

A munkásruha nem valami kényes szerintem :D Legalábbis ha tényleg "munkás", de gondolom normál irodai pólóra vagy ingre nem ezt írnád.


Az ilyesmit 40 fokon fehér mosószerrel mosom. Mindig a legegyszerűbb, dm-es, vegán mosógélt veszem.

2016. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Semmi különbséget nem teszek, nem fogok 2 féle mosóport venni.

Tökéletes hozzá a színes is.

Soha semmin nem vettem észre a 10+ év alatt, hogy elszürkült/elsárgult volna, meg a színesek sem kopnak ki. Maximum csak az, ami több éves, és ezerszer volt hordva.

Aldis, Lidl-s mosóport szoktunk venni, semmi gond nincs velük.

Egy munkáspóló egyébként sem menyasszonyi ruha.

2016. szept. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
51%
Nálunk is sok a fehér ruha :) A fehér, főleg a munkásruha is mehet a színesnek való mosószerrel, akár 60 fokon is, én időnként beáztatom mosás előtt fehérítőbe.
2016. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is ezt írtam, mégis lepontozott valami majom, aki életében nem mosott még, de itt keménykedik
2016. szept. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Miylen "munkás"?


Férjem szakács. Trisóval zsírtalanítom a cuccait, 95 fokon mosom.

2016. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy egy szakács, vagy festő fehér ruhájáról van szó... Áztatás és legalább 60 C mosás. Ha ilyen gyorsan elszürkül, a mosóporral van baj. Próbáld ecetes vízbe áztatni, vagy jobb mosóport venni. Sokat segít, ha 2-3 helyett 5-6 db van belőle...
2016. szept. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azt szeretném megkérdezni, hogy milyen márkájú pólói vannak? vagy hol vettétek? 95 fokon? én egyszer mostam ki 50 fokon és atomjaira ment össze a pamut póló.
2016. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!