Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Segítség! Háztartási hypo-val...

Segítség! Háztartási hypo-val felmostam linóleum padlót tiszta ugyan de büdös lett. Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
hypo, linóleum, felmosás

2016. szept. 24. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán mert a hipó büdös?
2016. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a hypo klórt tartlmaz, ami elég erős szagú. Mosd fel még egyszer forró vízzel.
2016. szept. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:
Hypo szaga van vagy más büdösség?
2016. szept. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bereczk Jénos ***** válasza:

Erre tudom a választ!!! Vízműnél a medencéket mostuk hypocloriddal, volt gáz állarc! mikor megláttam, rögtön leállítottam az egészet, az emberek nem értették, ki ez az ujjonc, aki ilyen fiatalon főnök lett!!!!

Leültünk tisztes távolságra és elmeséltem milyen káros a clor gáza, majd ha kiszárad és kiszellőzik elvégezzük a munkát!!! Egy óra múlva már nem volt nedves felület, beöntöttem egy litert majd megint messzebb mentünk,

figyeljék a füvet, amit a felső szellőzőhöz tettem, 10 perc múlva elsárgult!!!! most végeztünk, lehet tölteni a tározót!!!!

Ha otthon hypo-val dolgozik, kint tegye, ahol a szél elvisz a gázt, ami gégerákot okoz, a gázállarc csak arra jó, berohan és ha rosszul van valaki kihozza és a szűrőt legjobb ha újra cseréli!!!!!

febr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!