Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi lehet abból a legnagyobb...

Mi lehet abból a legnagyobb baj, ha a sütőben (gázzal kell begyújtani) öngyújtó van?

Figyelt kérdés
2016. szept. 29. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugy erted, benne felejtesz egy ongyujtot es begyujtod a sutot?
2016. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi lehet?????

Gyufával illene.

Teccik' tudni az öngyújtó lángja nem ér be mélyre,és amíg szerencsétlenkedsz a begyújtással egy öngyújtóval addig esetleg annyi összegyűlik a gázból a sütőben,hogy kisebb detonációval szép óriásit durranhat te meg bevered a fejed,aztán elcsúszol.és kitöröd a nyakad.

Ha nagyon béna valaki akkor akár a konyha ablakot is kitöri.

Nem fokozom az ügyetlenségét/ IQ-ját az illetőnek,..,de a de vége az hogy felrobban a ház. De ehhez nagyon sokat is kell piálni,és amőba aggyal kell rendelkezni.

2016. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

öngyújtóval nagyon könnyű begyújtani

csak volt, hogy kisgyerek bedobta az aljába az öngyűjtót( arra a részre, ahol vannak a gázvezetékek, láng) és szóval ha nem vettem volna észre hogy öngyújtó van a sütőben, és úgy sütök...

mert pl mosógépben már nem egyszer mostam ki véletlenül, de nem robbant.

de gondolom sütőben, ha robbanna is, ki tudná verni pl a sütőablakot, vagy lenne elektromos felfelécsapó tűz, esetleg elérve a gázcsövet és lakásrobbanás...egy öngyújtótól...?

2016. szept. 29. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Siman. Nekem egy baratnom mergeben foldhoz vagott egy gyujtot es szepen felrobbant, olyan erovel csapodtak az alkatreszek a sejhajomhoz, hogy meg masnap is sajgott. Ne jatszon kisgyerek ongyujtoval, sutovel, gazzal es problem solved
2016. szept. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!