Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti hány naponta tisztítjátok...

Ti hány naponta tisztítjátok a WC-t? És mivel?

Figyelt kérdés
4-en lakunk otthon és Domestos-al szoktam pucolni, mert az szokott lenni itthon és más nem hajlandó. Apának naponta többször van hasmenése, mert összeeszik mindent és így szerintem napinta kellene. Most az a baj, hogy hetek óta nem vesznek tisztítószert, én meg még suliba járok és nem tudok WC-t pucolni. Már félek ráülni és inkább suliban megyek el, ha tudok. Illetve most megjött és félek, hogy elkapok valamit. Nem hiszi el anya, hogy ez így gusztustalan és kezdeni kell valamit, ráadásul elszámoltat, ha fogy a tisztítőszer. Én sem jókedvemből vagyok vécés néni. Amúgy van pénzünk, de ilyen dolgokra nem adnak a szüleim, most vettünk új autót. Szerintem ez nem lenne nagy kiadás, ha nincs igényük rá, akkor sem. Ráadásul mostanában én húzkodom le valaki utn a wc-t, mert nem jön össze, lusta rendesen és bűzölög. Mindig ez volt, még én neki nem kezdtem állni foglalkozni ezzel komolyabban.
2016. okt. 20. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi hetente. Ketten vagyunk,én és a párom. Domestossal,Breffel,vízkőoldóval,ecettel,hipóval,bármivel,amit éppen veszünk,ami van itthon..
2016. okt. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Itt apa a probléma, hogy összekakálja állandóan és a wc kefét sem ismeri. Ha megint nem vesz, akkor az ecettel megpróbálom, más nincs itthon. Nagyon igénytelenek és apa irdatlan mocskot tud csinálni mindenhol. Nagyon rossz körülmények között élünk, de kifelé mutatják, hogy valaki vagyunk. Mondjuk sosem tudtak bánni a pénzzel és nem fogják fel, hogy nem ilyeneken kell spőrolni.
2016. okt. 21. 00:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Heti 1-2-szer, ahogy időm van, wc-tisztítóval, mikor milyen van épp itthon, a deszkát Domestos kendővel törlöm le. 2-en használjuk, a gyerekeink még pelusosak. Az eset jó rá amúgy, a legjobb vízkő ellen.
2016. okt. 21. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*ecet
2016. okt. 21. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amikor kell, de általában 2 naponta és ecettel. Felesleges vegyszerre költeni.
2016. okt. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hogy én ilyen igénytelen banda közé születtem.

Ma lepucoltam ecettel és le lettem szidva, hogy minek kellett, olyan bolond vagyok, mint apa testvére. Legalább értékelné, hogy a szarát pucolom, de nem, jó volt még az, minek.

2016. okt. 21. 15:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Jaj,drága. Annyira sajnálom,hogy ilyen emberek között kell élned. Ez nagyon nem normális. Én a párommal és a bátyjával éltem 2 hónapot, a srác nem takarította ki maga után sosem, egyszer közöltem vele,hogy kitöröm a kezét,többet sosem volt szutykos a wc. :D
2016. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

család használja(3fő)

ha nem felejtem el akkor minden este körbelottyintom fertőtlenítővel(200 ft és erősebb, sűrűbb, mint a domestos) de ez van amikor elmarad... a deszkát két-három naponta szoktam fertőtlenítős szivaccsal áttörölni..

amikor megvan akkor a deszkát is minden nap fertőtlenítem...

2016. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szia! Megkérdezhetem, hogy milyen fertőtlenítőt használsz? Mert lehet anya drágálja a Domestost.
2016. okt. 21. 17:54
 10/12 anonim ***** válasza:

A Domestos gazdaságos, nagyon sokáig elég, talán 3-400 Ft-ért már lehet kapni. Persze, ha nagyon nem akarnak venni, akkor még a sima mosogatószer is jobb, mint a semmi.

Én ha tehetem, minden nap áttörlöm az egész WC-t, mert valóban gusztustalan, ha nincs tisztítva.

Egy hős vagy, hogy felvállalod ezeket a feladatokat!

2016. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!