Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beleőrülök abba, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleőrülök abba, hogy nekem otthon főzni, takarítani kell. Nem szeretek háztartást vezetni. Mi lesz így a házasságommal?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 17:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha mind a ketten dolgoztok, akkor vagy osszátok be a házimunkát vagy vegyetek fel egy takarítónőt, hogy a nemszeretem munkákat megcsinálja.
2013. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%

Dolgozol vagy háztartásbeli vagy?

Ha dolgozol akkor egyértelmű, hogy a párodnak is részt kell vennie, csináljátok együtt a feladatokat, gyorsabb és szórakoztatóbb is. Nálunk pl. mindig párom mosogat, míg én főzök, így nem unalmas egyik tevékenység sem, jókat beszélgetünk. Ha két vagy több napra főzöl, akkor tényleg elhanyagolható a fáradtság, még ha nem is mirelit szart esztek.

Szobákat is együtt takarítjuk (közben szól a rock), nem egy palotában lakunk, szóval ez heti egyszer jelent egy órát maximum, de nálunk sok a por, és még kutya is van.

Azért rend és tisztaság lehet anélkül is, hogy naponta órákat töltenél ilyesmivel, heti egyszer meg szerintem ki lehet bírni.

Ha otthon vagy valamiért, akkor sem kell óránként felnyalni a lakást, nézegess munkákat, olvasgass, kreatívkodj, tornázz.

2013. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%

Te nem igazi nő vagy, csak szimplán idióta, vagy direkt akarsz vitát szítani, bár az ugyanaz.

A nőnek csak addig feladata egyedül vinni a háztartást, míg megélnek a férj keresetéből (nyilván ebben az esetben kevés nő hisztizne amiatt, hogy mindennap főznie kell). Ha mindketten 10-12 órákat dolgoznak, akkor NEM VÁRHATÓ EL a nőtől, hogy mindent egyedül csináljon. Ugyanis attól nem igazi nő lesz, hanem egy ostoba cseléd.

2013. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
66%
Ja, és 25/normális nő, akit szeret és tisztel is a párja, veled ellentétben ezek szerint :D
2013. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
23 igazi nő még valszeg nem dolgozott napi 8-1O órát és utána ment haza a férjéhez és még egy pár gyerekhez :D
2013. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%

6: Ugyanez jutott az eszembe. :-DDD

Az ilyeneknek szoktam egy gyönyörű és egészséges ikerpárt kívánni. Aztán meglátjuk, hogy napi 8-10 óra munka után hogy fog helyt állni a gyereknevelésben, hogyan végzi el a házimunkát, majd miután a férjecskéje elé tette a finom vacsorát még csábtáncot is lejt neki. Természetesen ápolt és sportol is, hogy csinos legyen, nehogy az uracskája mást megkívánjon. :-D

2013. okt. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
9%
Én aztán nem szítok vitát, felőlem adjatok porszívót meg otthonkát a férjetekre, de én nem tudnék úgy férfiként néni rá. Főzök, dolgozok, vezetem a háztartást. Kész, kiszolgálom az Uram! Vannak férfi és női munkák is, ez a nőé, pont úgy,ahogy pl. a férfié a fűnyírás!
2013. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

8: Lakótelepi lakásban mennyi férfi munka van egy nap?

Na és ha gyereked lesz, szerinted fogod bírni ugyanezt munka mellett úgy, hogy apuci a kanapén újságot olvas?

2013. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Remélem majd néha férfiasan el is ver az Urad, hogy mégjobban felnézhess rá és a férfiasságára. Elvégre ez az asszony dolga!
2013. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%

Miért kellene otthonka?! Az egy nőn sem túl szexuális :D

A porszívót meg használni kell, nem viselni, de nyilván akkor nálatok a gondolkodás inkább férfi dolog, ugye, ha már ilyen "tradicionális" vagy :D

2013. okt. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!