Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A macskám le pisilte a hasitot...

A macskám le pisilte a hasitott bőr cipőmet, hogyan szedjem ki belőle hogy az anyag se sérüljön?

Figyelt kérdés

2016. nov. 7. 06:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy lepisilte, vagy lespriccelte.

Mert nehezen tudom elképzelni, hogy a macska lepisilte volna, mert az bekaparja a vizeletét.

Ezt sima, samponos meleg vízzel le tudod szedni szivaccsal.

Ha lespriccelte az gáz.

Az ivartalanítatlan hímek jelölik így a területüket és ennek a szaga KIVEHETETLEN.

Ráadásul ez egy maró anyag, nekem az ajtófélfán felhólyagzott a festés tőle.

Csak ivartalanítással tudod ezt megelőzni, ritkán utána is spriccelnek, de az már szagtalan.

Leszoktatni nem tudod erről, ez egy ösztön, még ha agyonvered is, ... de erről azért lebeszélnélek.

2016. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Cipőboltban vagy háztartási cikk boltban lehet venni velúrtisztító habot meg hasonló dolgokat. Egy ilyennel kell kezelni és letakarítani. Cipőboltban, ahol szakképzett személyzet van, nem csak ilyen két napja felvett fiatal csajszik, ott tudnak szaktanácsot adni a kivitelezésről.

Lehet, hogy nem lesz olyan, mint új korában, de nem lesz annyira feltűnő a dolog.

2016. nov. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kimostam a cipőt hát mit is mondjak kijött a szag de az anyaga olyan mint ha kiszáradt volna.

Sajnos a cicám nem kedveli az egyik szőnyeget és akár hányszor kiteszem lepisili. Nem ő nem spriccel mert kivan ivartalanítva és hála istennek nem olyan vagyok aki szétverné a fejét ezért. De nem tudom hogy hogyan ezután.

2016. nov. 8. 11:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor azt a szőnyeget, ami a cicát lepisilésre ingerli ne tedd fel, cseréld le, ha van rá lehetőséged.

Vagy ha kicsi s szőnyeg, akkor alaposan mosd ki, ha nagyobb, akkor vitesd el szőnyegtisztítóval.

Lehet, hogy azért pisili le, mert egyszer megtörtént a baleset és ő még mindig érzi a szagot és ez ingerli.

Vannak szagok, amiket mi nem érzünk, de az állatok igen, ezek különböző reakciókat indítanak el bennük - és mivel nem tudni mi zajlik a kis fejükben - légy te az "okosabb"!

Az én ivartalanított nőstényem pl. meg van veszve a klóros tisztítószerek szagáért.

Ha valamin hypót, vagy Domestost érez, dörgölődzik bele, ezért ezekről már leszoktam, nehogy valami bőrbetegséget összeszedjen.

2016. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!