Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Öblítők? Mit használtok?...

Öblítők? Mit használtok? Mennyire hígítva? Van aki a ruhák közé teszi?

Figyelt kérdés
Most kezdek önálló háztartást, néha vannak emberek, akiken megcsap az erős,de finom öblítő illata. Az én ruháim sosem voltak ilyen illatosak, sem anyumnál,sem most, hogy magamra mosok. Coccolinot használok, a kéket vagy a fehéret. Általában egy kupaknyit teszek az öblítőtartályba, de nem hígítom fel, így is alig érzem miután megszáradnak a ruhák :( Ti mivel mostok és,hogy lesz illatos a ruhátok? Szekrénybe tesztek vlaamit?
2016. nov. 14. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Én kék Lenort használok hígítatlanul kb. egy kupaknyival. Nálam nagyon finom illata van a ruháknak, éppen reggel mostam, mielőtt elmentem itthonról és amikor hazaértem, belépve egyből éreztem a ruhák illatát.
2016. nov. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Ez mosógép függő is, vám amelyekbe egy flakon öblítőt tölthetsz még sem lesznek illatosak a ruhák.

Hígítatlan lenort használok, mindig más illatát. Annyit töltök a gépbe, hogy az öblítősrekesz tele legyen.

2016. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Nem használunk öblítőt.

Igazából rájöttünk, hogy semmi szükség rá.

2016. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Mi sem használunk, én nem szeretem, ha "illatosak" a ruhák, a tiszta illatot kedvelem (napon száradt a legjobb :D).

Az anyóstól olykor hozott kimosott ruhák erősen illatoznak, az nagyon zavarja az orromat... Úgyhogy az enyhe illatra szavaznék, de a semmi még jobb számomra.

2016. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Én is kék Lenort használok, nagyon finom illata van a ruháknak.
2016. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem szeretem a mesterséges illatokat, nem használok öblítőt, ecetet használok helyette.
2016. nov. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Leggyakrabban fehér lenort veszek. Legutóbb kipróbáltam a kék silant is, az is nagyon jó. Nem hígítom, mosásonként egy kupak.


Nem mindegy milyen mosóport és öblítőt használsz. Ki kell tapasztalni mi mivel illatos.


Én nagyon szeretem, ha illatosak a ruhák, sokan mondják is, hogy jó az illatunk.


Amúgy öblítőt első körben nem az illata miatt használunk, hanem hogy eltávolítsuk a ruhákból a mosószer maradványokat.

2016. nov. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valóban függ a mosógéptől. Én fehér lenort használok, 2-3szorosára hígítva. Ha száradás után kellően hamar elpakolom a ruhákat, akkor még sok-sok idő után is illatozva veszem ki a szekrényből. Viszont a nagyon áradozó öblítő illatot nem szeretem, főleg a különböző illatokat a fehéret leszámítva, mert soknak az illata igen furán hat egy férfin. Nőn még jó is az illat, de egyáltalán nem férfiaknak való illatuk van az öblítőknek.

Ja, és még függ az illat intenzitása a ruha anyagától is, azt vettem észre. Egy mosáson belül is különböző anyagú ruháknak különbözően erős az illata.

2016. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!