Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti használtok még konyharuhát?

Ti használtok még konyharuhát?

Figyelt kérdés
Én száműztem, mert elegem lett, hogy nincs mivel egybetenni mosáskor, 10 db. konyharuhával meg minek indítsam a gépet?Rászoktam a papírtörlőre.Valaki más is van így ezzel?
2016. szept. 30. 16:21
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
24%
Igen, forró lábasokhoz stb . Eldobhatós konyharuháim vannak a mosás gond miatt. Ez annyit jelent,hogy nagyon olcsót veszek és mosás helyett kidobom.
2016. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
40%
jah és asztal meg egyéb ilyen letörléséhez papír törlőzök
2016. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
90%
Az edények eltörléséhez nem jó a papír szerintem. Vagy akkor rengeteg kell belőle. Én nagyon forró vízbe beáztatom egy napra a konyharuhákat és kimoson törölközőkell 60fokon. :)
2016. szept. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor használok, ha kész sütit takarok le vele. A papírtörlő sem nagyon drága, ha nem a magyar vacakot veszed.

Legalább 3 rétegűt veszek és akkor törlöm át az edényeket, amikor már eléggé lecsurogtak. Az asztal és pult letörléséhez sem kell állandóan cserélni.

2016. szept. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
53%
Arról még nemhallottál hogy alapos áztatás után kézzel is kilehet mosni őket?
2016. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Nem mosok kézzel.
2016. szept. 30. 17:44
 7/42 anonim ***** válasza:
78%
Én hasznàlok,és szeretem is.Egyébbként én eggütt mosom a többi ruhàval .Van hogy egy kettőt van hogy többet.Ahogy koszolódik.Nem is érrem miért kell kidobni mosàs helyett?
2016. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Épp mostanában kezdtem átszokni a konyharuhára. Olcsóbb is, mint a papírtörlő, mondhatni ingyen van, hiszen a mosógépet akkor is be kell kapcsolnom, ha csak félig telítik el a törölköző.

Pontos, négyzetméterre vetített költséget még nem számoltam, de ha van rá kereslet, akkor szívesen készítek erről egy kutatást/kimutatást.

2016. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
72%

Ha papírt használnék, naponta elmenne egy tekercs.

Miért nincs mivel egybetenni mosáskor?

Mosok 3 félét: világosat, sötétet, pirosat.

A piroshoz és a sötéthez bármikor betehetem akkor is, ha épp fehér, mert mit számít, ha rózsaszín lesz?

Edényeket nem törölgetem. Minek? Azért van az edényszárító, hogy azon megszáradjon. Néha-néha sürgősen kell egy edény vagy pohár, akkor azt inkább papírral törlöm el, mert az mégiscsak tiszta, meg jobban beszívja a nedvességet. De ez nem mindennapos. Meg kell várni, míg megszáradnak, és csak utána elpakolni.

Aki nagyon olcsón veszi: mégis mennyiért, és hol? Én is vennék, de olcsón nem találok. Egy kínaiban is többszáz ft, és ugye 1 db nem sok mindenre elég.

2016. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Én semmivel egybe nem tenném, nem örülnék ha konyhaszagú lenne bármi is.Papítörlő nem túl drága, én nem szoktam törölgetni az edényeket.Pulthoz, mosogató széléhez, tűzhelyhez stb használom.
2016. szept. 30. 18:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!