Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan oldal ami leírja...

Van olyan oldal ami leírja nekem h mit szabad ennem szoptatáskor h fogyjak? Ami nem megy a tejem rovására nem drága és ahol esetleg vannak receptek is?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Amíg szoptatsz, addig ne diétázással próbálj fogyni, hanem inkább több mozgással.
2010. máj. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Szoptatás közben tilos a fogyókúra. Étkezz egészségesen, és ne egyél cukros ételeket.
2010. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
36%

Nem konkrétan a fogyókúra a dolog kulcsa, tilos méregtleníteni mert a baba a méreganyagokat magához veszi a tejed által. Én a kókuszzsírt javaslom. Nézz utána, nagyon jót tesz a babának, és neked is. (ez nem aszt jelenti hogy szíros leszel és hízol) a jó minőségű zsírok a szervezet hasznára válnak!

Én egyébként az ételek helye párosításást javaslom, tökéletesíti az emésztést, és ezzel megszüntetni hogy káros anyagok és zsír rakódjon le. Nézz utána szerintem sokat segít ( nem egyenlő a 90 napos diétával!)Ha nem találsz infot küld privát e-mailt :) szívesen segítek

2010. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most nem a te fogyásod a legfontosabb, hanem a baba egészsége, amit a szoptatás hosszú távon (egész életére) befolyásol.
2010. máj. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!