Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Háziasszonyok, ki, milyen...

Háziasszonyok, ki, milyen fehérítőt használ?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy szinte 0db fehér ruhánk van a férjemmel, így sosem kellett azzal foglalkozzam, hogy 'ragyogó fehér' legyen bármi is... most, hogy megvan a kislányom, viszont nem ártana, mert neki nagyon sok a fehér ruhája (legfőképp bodyk és textilpelusok). Sajnos megszürkülnek... pedig külön mosom, max csak ilyen feliratos meg pici mintás bodykat dobok be a tista fehérek mellé, sensitive öblítő (coccolino), fehér ruhákhoz való kapszula (ariel) plusz színfogó kendő, de így is szürke lesz :( mivel tudom kifehéríteni? a hypóra gondoltam, de attól nem lesz foltos? Illetve ha olyan bodyt is mosnék amin pl. van 3db piros szivecske, az is ki fog fakulni? Kinek milyen bevált tippje van rá?

(trisót javasolták már, semmi eredményt nem hozott :( )


2016. dec. 22. 23:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a baj a hypóval és minden klór alapú fehérítővel, hogy ha egyszer kimosod, utána több mosás után is rendesen érezhető lesz a hypó szag, és eddig csak a szagról beszéltem. Nem biztos, hogy a baba bőrének érintkeznie kellene ezzel.

Inkább próbáld ki a mosószodát, szódabikarbónát.

Lehet, hogy ezekkel sem érsz célt, de legalább nem teszel rosszat. Ha nem válik be, inkább hagyd szürkén, de ne hypózd, otthonra jó, ha mentek valahova akkor adj színeset.

2016. dec. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!