Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek ez már beteges...

Szerintetek ez már beteges tisztaságmánia?

Figyelt kérdés

Heti 1x kiporszívózni mindent, ahol lehet felmosni, port törölni. Havonta a kádat kifertőtleníteni, a wc-t 2 hetente. Ha valami kiszóródott, akkor rögtön felseperni/felmosni, ha már a kézben van, akkor az egész helyiséget szintén. A tányért étkezés után (vagy pár órán belül) rögtön kivinni és elmosogatni, nem abból enni egy hétig (szendvicseknél, elvére "azok csak morzsálódnak"). Főzés/sütésnél az edényeket a köztes szabad percekben elmosni, nem felhalmozni, hogy majd később/főzés után. Ha kifröccsent valami, akkor kihűlés után rögtön lemosni a gáztűzhelyt/csempét. Ágynemű csere 2 hetente.

Szerintetek ez már tényleg beteges?


2017. jan. 2. 18:31
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%

Most ez komoly?

Szerintem ezek alapdolgok.

Sokszor még ennél több takarítás is elférne, de van, hogy hét közben nem jut rá idő, ezért csak hétvégén lehet.

2017. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát én marha rendetlennek és lustának tartom magam, de ezek még nekem is alap dolgok... (annyi, hogy ha valami kiszóródik, akkor nem feltétlenül takarítom ki az egész szobát, csak ahol kosz lett)
2017. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
Én ennél sokkal lustább vagyok, de valami ilyesmit tartanék normálisnak. Alapos munkát végzel, teljesen egészséges vagy.
2017. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
68%
Ez lenne a normális, de sajnos ahogy egyre többet tapasztalok, azt kell mondjam rengeteg ember olyan retek igénytelen mint te.
2017. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
79%
Bocs, valamit teljesen félreértettem, azt hittem a barátod/barátnődet szólod le emiatt. Szóval ez teljesen rendben van.
2017. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem beteges, normális. Mondjuk mi kb kétnaponta porszívózunk, egy hét alatt már nagyon koszos (haj, macskaszőr) lesz a lakás.
2017. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Heti egy feltörlés porszívózàs alap. A portörlés sok elég ritkàbban. Kàd jó. A wc kevés hetente szoktam. Ha valami kiszóródott... most attól függ mikor volt előtte felseperve...Bizonyos összegyűlt koszos edénynél mosogatok de ami ràszàradós azt vìzzel lecsapatom. Főzés sütés közben szintén csak leöblìtem a szàradóst..Ha valami kifröccsent azt ahogy ìrod. Àgyneműt aktìv és kiadós lepedőakrobatika melett vagy nyàron még gyakrabban is hetente. Nem beteges némelyik gyenge túlzàs ....
2017. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Szergej55 válasza:
100%
Ez rendben van.
2017. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
67%

Kettő - max. három Naponta porszívózok, a kádat, hetente 2x fertőtlenítem / kimosom! A mosatlan, ha végeztünk vele aznapra, kerül a gépbe vagy a mosogatóba. Az ágyneműt, egy hét / nagyon max. két hét után mosom- kivéve a kispárnát, azt Naponta. Sepregetni.. Két - három Naponta illenék.. ha valamit fel kell hírtelen, nyilván nem csak egy kis ponton teszi az ember. Egyedül a portörlés olyan, hogy kb havonta van rá időm...


Kinek - mi a beteges !? :D

2017. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Ennél többet takarítunk és így is rndetlennek érzem magam.
2017. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!