Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon nem kedvelem barátom...

Nagyon nem kedvelem barátom édesanyját. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem kéne ilyennek lennem, de nagyon nem szeretem azt a nőt. Igazából, mikor összejöttem a barátommal, akkor is úgy kezdte, hogy azt mondta a fiának, hogy vigyázzon, mert a legtöbb csaj csak azért jár fel a barátjukhoz, hogy felcsináltassák magukat. Volt már, hogy meggyanúsított, hogy lopok, és nagyon sokat veszekszünk miatta. Még csak 3 hónapja vagyunk együtt, de szoktam otthagyni nekik pénzt, és legutóbb azért veszekedtünk a barátommal, mert az anyja azt mondta neki, hogy kevés a pénz, amit adok. (Másfél hónapra otthagytam több, mint 10.000-ret) Heti 1-2 napot voltam náluk akkor, max néha 3at. És nem tudom, egyszerűen érzem, hogy nem szereti, ha ott vagyok. A barátom is miatta volt visszafogott, a kapcsolatunk elején még sötétben sem nagyon mert kimenni. Ketten laknak, és barátom eléggé anyás (pedig 20 éves) Olyan is volt, hogy az anyja csakúgy felpróbálta az új ruháimat, amit vettem, plusz a cipőimet, és a barátomnak még csak nem is volt furcsa. Vagy csak én reagálom túl? Tudom, hogy nagyon gáz, hogy ez az egész zavar, de nem tudok mit csinálni. Félek, hogy ez rá fog menni a kapcsolatunkra is. Persze nekem is vannak hibáim, kissé rendetlen vagyok, de persze nem úgy, h mindent szanaszét hagyok a lakásban. Szerintem az a baja, hogy ilyen lazán fogok fel mindent, ők pedig ráizgulnak mindenre, nem mernek ajtót nyitni, ha nem tudják ki jön, és tisztaságmániások.


Nagyon rossz ez így, nem tudom mi legyen. Bár valószínűleg marad így ez az egész, aztán próbálom nem túlreagálni a dolgokat. Szerintetek?



2015. nov. 11. 17:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Menekülj! Komolyan mondom. Esetleg költözzetek ketten egy külön lakásba.
2015. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

ezen mit lehet túlreagálni?

szerintem beszéld meg a barátoddal, hogy ez így nagyon nem pálya neked.

egyszer azért, mert ez idővel az egész kapcsolatot fel fogja emészteni, másrészt amit most elmondtál, az minden csak nem normális.

saját tapasztalatból mondom, hogy ennek nem lesz jó vége.

ugyan ilyen cipőben jártam én is, és annyira felőrölte a kapcsolatunkat, hogy a végén már jobban gyűlöltük egymást, mint én az anyóst.

2015. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is az volt az első gondolatom, mint az első válaszolóé: Menekülj!
2015. nov. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

En a helyedben a fiú anyukájával ulnek le megbeszélni ezt a problémát! Hogy mit lehetne tenni hogy jo kapcsolat alakuljon ki?? Pl amikor ott vagy besegiteni anyukának es nem csak a szobába gubasztani egesz nap es ehesen asztalhoz ülni.

Gondolom van ok anyukának is arra hogy miert nem szeret. Es ahogy te is leírod hogy nem szereted ezt anyuka is érzi... Leülni es megbeszélni anyukával!


2.vagy meg az a lehetőség is van hogy nem mész oda aludni sem hanem moldjatok nálatok az alvást.


3.kozos költözést szerintem ne eroltesd mert fiatalok vagytok ahoz hogy albérletet fent bírjátok tartani.

2015. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Elmenekülni mégsem menekülhetek el. :D

Sajnos nem tudunk nálunk aludni, mert kolis vagyok.

Az anyukája nem nagyon érezheti ezt, mert amúgy mindig aranyos próbálok lenni, szóval nem szoktam flegmázni, beszólni meg ilyenek. És az sincs, hogy nem csinálok semmit, szoktam mosogatni, megágyazok, stb. Amúgy még kaját is szoktam vinni magammal sokszor, olyan gyakran nem eszek náluk. Mondjuk ez is gázos, mert a barátomon is látom, hogy nem szereti, ha ott eszek, merthogy spórolni kell, gondolom tudja, hogy reagálna az anyja. De most is hoztam magammal vacsit. Az összeköltözés meg felejtős, nincs annyi pénzünk.


18/L

2015. nov. 11. 17:53
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

"barátomon is látom, hogy nem szereti, ha ott eszek, merthogy spórolni kell"



Nos ez az egy mondatban benne van minden!!

Itt nem csak anyóssal van a gond hanem a barátoddal is!!

Milyen dolog az hogy "sajnálja"!

Pfuu ha utánam dobnak a barátodat sem kéne!

2015. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Sajnos a barátom gondolkodásmódja is ilyen, mikor az anyja mondta neki a pénz dolgot, ő is megkérdezte, h most komolyan elvárom, hogy ott legyek úgy, hogy nem fizetek semmit? Mondjuk ez akkor volt, mikor még nem dolgozott, már talált munkát, és most legalább nem akar elküldeni, és azt mondja, hogy nem kell fizetnem. Csak hát keveset keres az anyja, ezért van ez. De amúgy ebbe már beletörődtem, a baj az anyjával van. Ma már alig volt kedvem jönni, mert tudtam, hogy találkozni kell vele is. (most a nappaliban tudunk csak aludni, és az anyja is mindig ott van ugye)
2015. nov. 11. 18:06
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

jajj hát sztm ne erőltesd ezt a kapcsolatot, mert amit leírtál rettenetesen szörnyen hangzik.......:/

a barátod is megér egy misét, nem lehet mindenért az anyját okolni, nem kis gyere, és gondolom legalább van annyi idős mint te szóval vannak már épkézláb agyi aktivitásai, és ha golyók is lennének a lába között akkor kiállna melletted, mert amiket leírtál az rettenetesen szánalmas volt részéről.

nem kell védened amúgy, van mikor ez emberben akkor tudatosul a tény, hogy abszolút nem normális ahogy bánnak vele, mikor mások rávilágítanak erre.

fiatal vagy, és a fiatalságod ne bszd el egy ilyen családdal, ennél csak jobb jöhet.

2015. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 gömbicica ***** válasza:
9%

nekem eszembe se jutott még a vőlegényemnél sem aludni, nem hogy a barátomnál!


ne nézz barátod Édesanyjára görbe szemmel!

nem ismerheted az anyagi helyzetüket, igen is vannak esetek mikor már az "gondot" okoz, ha több kenyeret kell venni.


és ez nem a fogához veri a garast vélekedés. elbaxhatná a havi fizuját biztos egy-két nap alatt is.


de mikor jön a fizetnivaló, és valamiből el is kellene lenni az nem egyszerü.


majd meglátod Te is ha magad gazdája leszel.

a pénzt hiába teszik a párna alá nem fog megfialni.


ha felpróbálta a ruháidat, dicsérd meg milyen jól áll neki:) -nem mintha jó ötletnek tartanám részéről-, de lehet életében nem volt olyan szép ruhája mint a Tied.

ha szereted a barátodat, akkor inkább próbálj meg baráti viszonyba kerülni az édesanyjával, nem éri meg hosszu távon sem a haragtartás.


biztos nem kellemes időnként, de mi emberek már csak ilyenek vagyunk. gondolom Te is.

idóőnként elgurul a gyógyszerünk.


Szerettesd meg magad! ez a legjobb megoldás :)

2015. nov. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

"nekem eszembe se jutott még a vőlegényemnél sem aludni, nem hogy a barátomnál!"


egyszer, 2015-öt írunk, már nem a '70-es évek konzervatív korában élünk, másrészt nettó hülyeség amit leírtál, amúgy.

2015. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!