Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mint talán sokan tudják,...

Mint talán sokan tudják, megjelent hazánkban az un. Afrikai Poloska, nem kosz-függő csak kellemetlen, zajos és büdös, rászáll az emberre. Hogyan lehet ezt a dögöt kiírani, van-e fészkük?

Figyelt kérdés
Nyáron betelepednek a lakásba és télen a melegre jönnek elő. Azt sem tudom, hogyan szaporodnak ,és nem tudom van-e fészkük, hol keresem azt. Nyáron hangya, télen Afrikai poloska. Mi kell még a boldogsághoz? Áldás a válaszolóra!

2017. jan. 4. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tavasszal-nyáron szaporodik

levelekre petézik

a szenge hajtásokat, terméseket, gyümölcsöket, magkezdeményeket szereti szurkálni és szívogatni.


Nyáron csak betéved a lakásba, ősszel meg telelőhelyet keres.


Ritkítani tudod.

A fény nyáron csalogatja a lakásban, ősszel-télen szerintem inkább elbújna.

Fénnyel "működő" csapdával lehet fogdosni vagy manuálisan.

2017. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz eset. Reméljük a természetanya elintézi őket télen. Bár a fűtésszámlát növeli a tartósan kemény mínusz, gondoljunk arra, hogy ez a leghatásosabb módszer az irtásukra. Betolakodók ők itt, most szó szerint elküldjük őket egy melegebb éghajlatra.
2017. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az évek óta tartó langyos ősz gyenge tél kedvezett nekik . Ahogy a meleg közeledett jöttek a légáramlattal , elszaporodtak és kihúzzák rejtett zeg-zugokban fűtött helyeken . Ez is őshonos lesz mint egy csomó féreg meg lepke ami csak kárt okoz .
2017. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ez is őshonos lesz "


Azzal már elkésett.

Esetleg ez is meghonosodik...

2017. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!