Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért cigiznek olyan sokan...

Miért cigiznek olyan sokan annak ellenére hogy nagyon büdös és egészségtelen?

Figyelt kérdés

2012. márc. 24. 23:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Engem megnyugtat,reggel felkelés után kévával pedig isteni.Tisztában vagyok az összes káros hatásával,amit eddig kimutattak,de nem törődök vele.Csak az erkélyen cigizek,nem akarom a családomat mérgezni vele.A ruhámba így is beleveszi magát,de a környezetemben a legtöbb ember szintén dohányzik.Ruhákat pedig kicsit gyakrabban mosunk.25/N
2012. márc. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Mert gyengék. Kétszeresen is. Egyszer azért, mert amikor kamaszkorukban kínálták őket, nem mertek nemet mondani, nehogy különcnek tartsák őket és rászoktak; másodszor meg azért, mert nem tudják letenni. Nagyon kevés az olyan, aki élvezetből szokott rá (szerintem gyakorlatilag ilyen nincs is, hiszen az elején senkinek nem ízlik) és élvezetből nem szokik le, tudatában lévén a következményeknek úgy, hogy amúgy képes lenne rá. Nem. Egyszerűen függők.
2012. márc. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

Én unom ezt a témát! :) Miért,miért,miért. Azért, mert rászoktak. Azért, mert élvezetet nyújt bizonyos helyzetekben, azért, mert AZÉRT!

Miért kérdezgetnek az emberek ilyen hülyeségeket, ha tudják rá a választ? :)

2012. márc. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert 10 emberből 1 vagy 2 tudja letenni.Nincs akaraterő,sajnos,pedig sokan eldobnák,
2012. márc. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tegnap 00:11:

Nem zavar,ennyi emberi gyengeség kijár nekem nem?Ha már úgyis mindent elvesznek a dolgozó rétegtől,ennyi élvezet kell.Inkább minthogy drogozzak,vagy alkoholista legyek.

2012. márc. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És olyan még nem jutott eszetekbe,hogy drog,kávé és dohányzás nélkül is lehet valakinek jó és kiegyensúlyozott élete?
2012. márc. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem.Egy kávé cigivel a legjobb wellness számomra:)

Drogot már próbáltam,de nekem túl drága,erre sóher vagyok.

2012. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem wellness-re gondoltam,és semmi olyan luxuscikkre ami pótolná ezeket,csak simán nem cigizek,nem iszom,és nem drogozok,mégis jól vagyok,utálom az olyan dolgokat,mint a wellness,és társai,
2012. márc. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi,de én wellness alatt a cigit és a kávét értettem.Ilyen luxusra nekem nem futja.Egyébként kérlek áruld már el,hogy te mit értesz kiegyensúlyozott élet alatt. Kíváncsi vagyok.
2012. márc. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ááh nem bírom ki, hogy ne írjak. :D

Komolyan mondom megkattanok már az ilyen "én mindig megmondom a frankót mert nagyon okos vagyok" válaszoktól, amit pl a második válaszoló írt. Nyilván te soha nem voltál függő, nem is cigarettázol, így könnyű osztani az igét.

Történetesen én sem cigizek, elárulom, soha nem is cigiztem. De drogoztam. (ilyenkor mindenki furcsán néz, mintha a kettő együtt járna :D) Tudom milyen szar kattogni valamire és igazad van, hogy gyenge aki nem tudja lerakni, de ne ítélkezzél már...Nem tudhatod, hogy milyen körülményei vannak az illetőnek, vagy lehet, hogy nem is akar leszokni. Jó lenne, ha nem osztaná itt olyan ember az észt, aki életében nem érzett ehhez hasonlót. És zárójelben megjegyezném, hogy én letettem, tiszta vagyok, de megértem akinek nem megy. Nem olyan könnyű ám az.

2012. márc. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!