Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki mosogat a családban?

Ki mosogat a családban?

Figyelt kérdés

Mindenki maga után, vagy kinél hogy működik ez?

kort is írjatok pls:)


2010. máj. 4. 16:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

párom mosogat,én utálok

22/N (párom 25/F)

2010. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

A mosogatógép :-)

Mivel most itthon vagyok a kicsi lányunkkal, ezért a legtöbb házimunkát én végzem. Tehát én pakolom be a piszkos tányérokat a gépbe és utána én is teszem el a tiszta dolgokat. De amíg én is dolgoztam, addig mindent felesben csináltunk.

24/L, 28/F

2010. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

menyem és én

nagyi

2010. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Változó,de általában én.

21/L

2010. máj. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerencsém van, nálunk éppen az mosogat akinek több az ideje rá. Igy kb. fele-fele arányban sikerül megosztanunk ezt a nem szeretem munkát.

52/N

2010. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

én szeretek mosogatni, nincs is bajom vele. főzés közben is mindent elmosok, és rakom a helyére. kaja után alig marad valami.néha azért a férjem is meglep vele, ha modjuk

hétvégén ebéd után lepihenek.

viszont amit kifejezetten utálok a porszívózás, utána a vasalás.

szóval egy lagzi után elmosogatnék inkább, ha választani kellene.

üdv.58/N

2010. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Nálunk a mosogatógép :D
2010. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Előnyben van az akinek gépe van, de mivel én nem rendelkezem ilyennel, csak magamban bizhatok. Az edényeket főzés közben elmosogatom, és soha nem hagyom ott az edényt ,rögtön elmosom, hisz utánna több időt és több mosogatószert, vizet kell felhasználni.Valamikor azt is megtanittatták velünk, hogy amig edény van, addig "szalad a konyha" - s ez igy igaz.
2010. máj. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nálunk (anyukám, öcsém és én) anyukámmal leginkább fele-fele arányban mosogatunk, mikor kinek van több kedve/ideje rá. Viszont a száraz edényeket 95 %-ban én pakolom el :)
2010. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mindig Én.:(
2010. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!