Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről? Nem...

Mi a véleményetek erről? Nem tudunk megegyezni a családban,2:2 az állás.

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy van egy kis házikó 58 n.méter.2 szobás. 2 felnőtt,és két nagy gyerek,fiú,lány. Mi lányok, szeretnénk,ha lenne mindenkinek egy külön kis vacka.A fiúk azt mondják nem érdemes kis lyukakat csinálni a lakásból. A nagyobbik szoba 2 ablakos, ebből lenne 2 félszoba, és nekem egy kis hálófülke leválasztva a nagy konyhámból.Gipszkartonra gondoltam,az később esetleg visszacsinálható.Szerintetek érdemes belefogni az átalakításba ,vagy sem?
2010. márc. 9. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy van-e mindenkinek külön szobája, hány évesek a gyerekek?

Esetleg egy rajz is jó lenne a lakásról, hogy el lehessen képzelni, hogy milyen lenne, ha leválasztanátok itt-ott.

Így nehéz megmondani.

2010. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érdemes, én is fiú vagyok. Bocsi :P
2010. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha lakóház,akkor igen,ha nyaraló,akkor nem.
2010. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok:


Lehet, hogy tényleg nem érdemes sok kis apró lyukra felszabdalni a lakást. Inkább legyen egy nagyobb, világosabb tér, amelyet közösen lehet használni, hiszen aludni mindenki aludhat a szobájába és oda el is vonulhat, h akar. Ha mindenképpen akartok leválasztani, akkor egyetlen helységet, amit kineveztek dolgozónak, így ott lehetne számítógépezni, olvasgatni, elmélkedni, zongorázni stb.

2010. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy nem voltam elég érthető?:)Természetesen nincs külön szobájuk, mert ha lenne,nem kellene a leválasztás....A nagyszoba 18,5 n.méteres,ebből lenne a 2 félszoba,9-9 n.m.A kisebbik szoba 16,5 n.m.ez lenne a nappali.A konyhából leválasztott hálófülke lenne kb. 6 nm.Így a 2 szoba helyett lenne 1+ (2 fél ,ill.+ egy hálófülke,tehát) 3 félszoba
2010. márc. 10. 07:17
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem nyaraló,ebben lakunk:)A házikót csak azért írtam ,mert nem egy többszintes nagy ház,de ugye akkor ilyen gondok fel se merülnének...:)
2010. márc. 10. 07:19
 7/9 anonim válasza:
Szerintem a lány költözzön a pasijához, a fiu meg ellesz az egyik szobában. A másik szobában meg lehet a két öreg. Nem túl egészséges ha egy fiu és egy lány egy szobában nyomulnak...
2010. márc. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves vagy ,a két "öreg"... 41 évesek vagyunk!(és a lány még nem mehet a "pasijához" mert még kiskorú....)
2010. márc. 10. 08:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Bár, ha visszagondolok tinikoromban a 30-an túliak már nekem is "öregek" voltak....:)
2010. márc. 10. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!