Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Másnak elférnek a téli ruhák...

Másnak elférnek a téli ruhák kabátok a szekrényben? Nekem nem férnek el más hová teszi hogy csinálja?

Figyelt kérdés
egyszerűen tavasszal és ősszel is pakolok mert elkell tennem a téli ruhákat meg most a kabátokat, mert a szekrényben nem fér el igy ágy alá rakom ahol persze dohos szagú lesz öszre... Nem tudom mád hogyan oldja meg? pedig olyan sok ruhánk nincs is... és alig férek most hogy már tálieket el raktam és a nyárit elővetem igy valahogy elférünk de...
2010. máj. 6. 20:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nincs annyi téli ruhánk. Két-két kabát mindkettőnknek, a pulóvereknek és ilyesmiknek pedig külön fiók van a komódban. (Ez fejenként 3, maximum 4 pulóvert jelent).
2010. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Továbbá én személy szerint télen ugyanazt a kabátot (dzsekit) hordtam, mint ősszel, és most tavasszal. Hidegebb időben vettem rá egy pufimellényt, s ennyi volt a télikabát.

Azaz részemről nincs mit "eltenni a sifonérba".

(16:59-es voltam)

2010. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekünk bár külön gardrób szobánk van, mégsem fér el minden cucc!:) Én beleteszem nagy fekete kukászacsiba, összekötözöm, és megy az ágyneműtartóba. Eddig még nem volt baja. Amikor meg előszedem, természetesen kimosom.
2010. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én a kamrába csináltattam polcokat és a legtetejére dobozokban tettem el a kabátokat.
2010. máj. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én kettéhajtom, és egy átlátszó zsákban az akasztós rész alá kerül, ott cipősdobozok vannak csak, és szerencsére maradt mellettük hely.

Néha elő kell venni nyáron, és kirakni a napra, az uv-sugárzás nagyon jól fertőtlenít (ez ágyneműnél is beválik) aztán visszacsomagolni.

2010. máj. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tavaszi-őszi pakolásnál mindent kimosok, ami következő évszakban nem kell azt egy nejlonzsákba teszem egy levendulapárnával, így megy a bőröndbe, azt is zsákba húzom és van egy tároló a közös lépcsőházban, ahol elfér.
2010. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!