Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet hibajavitot...

Mivel lehet hibajavitot (korrektor) eltuntetni ruhabol?

Figyelt kérdés
Kimostam de ottmaradt.(polo es vekony farmer szeru nadrag)
2010. máj. 9. 14:05
 1/4 anonim válasza:

szia én az acetonmentes körömlakk lemosot ajánlom, de nem vagyok benne biztos, hogy nm fakitja meg a ruha szinét. Szoval elöbb próbáld ki egy rossz farmeron.

Ha nem megy akkor csak a Patyolat marad, de ök sem képesek mindenre sajnos. Nekem régen egy füfoltot nem tudtak kiszedni. A ha sikerült akkor kérlek ird meg. Sok szerencsét.

2010. máj. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vanisch-el. Alaposan áztasd, úgy, hogy a flakon száját ráilleszted a foltra és többször megbillented. Utána mehet a mosógépbe.
2010. máj. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
ecetes olló! :D
2010. máj. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

először is nézd meg, hogy a hibajavító víz , vagy alkohol bázisú -e.

Onnantól már gyerekjáték.

- a vizeset alapos sikálással ki lehet mosni, lásd fentebbi válaszoló Vanish ötletét.

- alkohol bázis, csak alkohollal oldható, lásd körömlakklemosó, higitó(műszálas ruhára nem bizti), vagy háztartási alkohol.


sok sikert.

2010. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!