Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a kedvenc mosószeretek,...

Mi a kedvenc mosószeretek, öblítőtök amitól hosszan jó illatúak maradnak a ruhák?

Figyelt kérdés
2017. márc. 4. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Mosószer a Persil, öblítő, hát lehet maradi vagyok, de én leragadtam ott, hogy Silan Fresh Sky, vagy a fehér Coccolino, pedig elég sokat végigszagoltam a boltban.
2017. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
70%
Ariel, Coccolino sárga- narancs sárga.
2017. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Domol mosógélt használok, mert az vegán. Öblítő nem kell, mert van szárítógép és abban az illatkendővel sokkal jobb illatúak és puhábbak lesznek a ruhák. Kendőből változó melyiket veszem, amelyik illathoz épp kedvem van, a márka sem fix.
2017. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Ariel+fehár lenor
2017. márc. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sok öblítőt kipróbáltam de eddig a legjobb és legtartósabb illata az arany Silannal lett :) nem is értem sokan miért szidják ezt a márkát..

A lenort szokták isteníteni de mindig belecsomósodott a gépembe, folyton ki kellett takarítanom :/

Mosószerként Surf mosóport használok, abból is a rózsaszínt. Van, hogy öblítőt se teszek mert igen erős illata van :)

2017. márc. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mosószernek én surf mosógélt használok, öblítőnek vagy bármilyen lenort vagy a silán kókuszos öblítőjét.
2018. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Surf mosógélnek finom az illata?
2018. jún. 3. 20:48
 8/8 anonim válasza:
Nekem a rózsaszín (ylang ylang van benne) nagyon tetszik. És nagyon illatos lesz tőle a ruha. :)
2018. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!