Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A szinfogo kendo mindenhez...

A szinfogo kendo mindenhez jo? Mindent osszemoshatok?

Figyelt kérdés

Minden reggel szeretnek mosni azt a ruhat ami ezelo nap rajtunk volt, de ugye ez nem tul sok ruha viszont keves ruhank van ugyhogy igy kene megoldani. Felek a mosastol hogy mit mivel lehet mivel nem.

Ha veszek szinfogo kendot akkor minden ruhat osszemoshatok?

Pl farmert, poloval, szinessel, feherrel, zokni bugyi, melltarto, munkasruha minden?????


2017. márc. 22. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

En mondjuk munkasruhat semmikeppen nem mosnek ossze a fehernemukkel, sem farmer mondjuk a kotott pulcsimmal. Tonkreteszik egymast. Barmennyire is keves ruhatok van, nem kellene minden nap mosni, hanem fajtankent-szinenkent gyujteni. Muszaj lenne legalabb 2-3 napig varni a mosassal, es akkor mar osszejon annyi kettotokre, hogy akar felprogramon, de ki tudsz mosni ruhafajtankent.

Nem hiszek a szinfogo kendo hatasossagaban, inkabb vegyel tobb ruhat magatoknak az aran.

2017. márc. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én imádom a színfogó kendőt, szuper találmány, de nem mindenható. Én 4 csoportra osztom a ruhákat: fehér, fekete és nagyon sötét, világos színes és sötét színes. A világos és sötét színes ruhákhoz teszek színfogót, hogy a piros-fehér csíkos ruha fehér csíkja se legyen rózsaszín. Erre szuper, de ne moss mindent össze, vegyetek több ruhát inkább.
2017. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi ketten vagyunk és hetente csak egyszer mosunk, néha kétszer. Minden egybe megy a kendővel. Törülközőket, konyharuhákat és ágyneműt mosunk csak külön a ruháktól. Télen szoktunk a réteges öltözködés miatt, meg a vastag pulóverek miatt kétszer mosni, mert egybe nem férne el. Én elégedett vagyok a kendővel. Tényleg mindenre jó, egybe a fekete, fehér, piros és nem jön ki semmi rózsaszínen.
2017. márc. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!