Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan mossátok ki mosógpben...

Hogyan mossátok ki mosógpben a ruhákat, amik "fognak"?

Figyelt kérdés

Egyetemista srác vagyok és hát elköltöztem egyedül albérletbe. Nem vágom ezeket:D ha van egy pólól ami piros/sárga és megfogja a többi ruhát,hogyan tudom kimosni gépben? A többivel együtt. Úgy,h ne fogja meg őket.

Nem szeretnék egy db ruháért mosógépet külön kapcsolni:/

Nagyon köszi!! Életmentő lenne a válasz:D



2017. ápr. 3. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Kézzel. Állítag az ecet egyébként színvédő, abba áztatott ruha állítóla nem ereszt.
2017. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Hát igen sajnos erre csak a kéz marad. De annyi hogy beáztatod mosószeres vízbe kicsit át dörzsölöd de ne barom módjára mert bolyhos lesz majd öblítősbe aztán ha olyan a géped csak centrifugára kapcsolod és ki centrizi neked ha nincs rajta "csak" ilyen program akkor tovább szárad azt ennyi. Vagy ha nem sürgős és több ilyen színű ruhád van megvárod még összegyűlik. De amúgy ezek a mai ruhák már nem fognak legalábbis én ezt tapasztalom simán összerakom a feketét pirosat zöldet. Csak a fehéreket különítem el. Semmi nem fogott meg semmit nálam soha.
2017. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alacsony hőfokon (30) és/vagy színfogó kendővel.
2017. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En tescobol szoktam venni szinfogo kendod, 30 darab kb 1600 forint.
2017. ápr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Színfogó kendő és 30 fok a tuti, ha nagyon fog.
2017. ápr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! És azt a színfogó kendőt bedobom a gépbe és kész?
2017. ápr. 4. 16:51
 7/7 anonim válasza:
Igen, a ruhák közé:)
2017. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!