Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen kenyérszeletelőt...

Milyen kenyérszeletelőt javasoltok 4 személyes háztartásba?

Figyelt kérdés
Hol lehet kapni?

2017. ápr. 16. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én a közértben szoktam leszeletelni az ottani szeletelővel, vagy eleve szeleteltet veszek.
2017. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1db vágodeszka + 1db éles kés.
2017. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A második nem mond butaságot, viszont a hangsúly a késen van. Anya egy romántól vett kést, amivel nagyon szépen és könnyen lehet szeletelni a kenyeret. Nekünk egy másik vált be.


Nincs jó véleményem az elektromos kenyérszeletőkről.

2017. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Egy jó minőségű kenyérvágó kés. A szeletelőgép háztartásban csak nyűg.
2017. ápr. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erre csak az ipari gépek jók.A többi csak nyög,lehet akármilyen jó márka.Jó minőségű kés,de ez éles is legyen .
2017. ápr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekünk egy közel 12 éves bosch szeletelőnk van, anno se volt drága gép,jelenleg már nem is forgalmazzák,de még mindig tökéletes és éles. Mondjuk mindig csak kenyeret vágunk vele,én szeretem nagyon ,mert jó kés ide vagy oda olyan béna szeleteket tudok vágni.
2017. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó kést. Szaküzletben.
2017. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 28 évig volt szeletelőnk, de nem tart semmi örökké. A késsel az a bajom, hogy vastagabbra vágom a kenyeret (már vagy fél éve) és már két lyukkal máshova kell az övet kapcsolni... Több kenyeret eszünk, mint kéne. Ismeri valaki a Bosch MAS6151 tipust?
2017. ápr. 17. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!