Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az Öblítőtől nagyon trutyis,...

Az Öblítőtől nagyon trutyis, penészes a mosószer adagoló rekesz. Helyette mit lehetne használni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 12. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Ecetet
2017. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hány %-osat?

Mennyit kell tenni az Öblítő helyére?

2017. máj. 12. 12:17
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Emeld ki és tedd be a mosogatógépbe, szép tiszta lesz .Ecetet is szoktam időközönként használni. 10 % os 1 dl. De teljesen mindegy, hogy hány százalékos.
2017. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Az nem az öblítő hibája, hogy te nem takarítod ki rendszeresen az adagolófiókot. Sikáld el alaposan, a továbbiakban pedig minden mosás után öblítsd ki és hagyd megszáradni, így nem lesz dzsuvás és penészes.
2017. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De szoktam takarítani....

Van mikor napi 2x mosok azért nem fogom s nincs is időm annyiszor állandóan ki venni és sikálgatni.

És biztosan az Öblítő a ludas, máshol is olvastam h attól szokott trutyis lenni.

Eddig Lenort használtam de valószínűleg majd kipróbálok mást is, vmi biot

2017. máj. 12. 20:58
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Az almaecetet ajánlom, egyáltalán nem érezni utána az ecetszagot.
2017. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

Annak trutyis akinek nincs "luk" érzéke, jól megpakolja a mosószer adagolót, aztán borítja az öblítőt a másik rekeszbe, az öblítős részbe kerül a mosószerből is aztán mosás után ott van felhalmozódva, nyálkásan. És igen, ha minden egyes használat után nem takarítod ki és nem szárítod ki akkor szokott be penészesedni.

Fura mert mikor én mosok akkor tükör tiszta az adagoló, amikor meg az idős, félig vak hozzátartozóm na akkor szokott úgy ki nézni mint a tiéd xD

2017. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
10%-os ecetet használok, annyit, amennyit öblítőből használnék. Környezetbarát, semlegesíti a lúgos mosószert és nedvszívóbbá teszi a törülközőket, egyéb pamut cuccot.
2017. máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És mire megszárad a ruha, elpárolog az ecetszag. És persze sokkal olcsóbb.
2017. máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!