Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mitől büdösek a ruhák?

Mitől büdösek a ruhák?

Figyelt kérdés
Egyből, miután lejár a mosás büdösen/poshadt víz szagúan veszem ki a ruháimat. Mi okozhatja? Nincs tele a dob, az izzadt edzős ruhát előtte egy órára lavorban, mosószeres vízben beáztatom, kapszulával mosok, öblítőt direkt két kupakkal öntök rá, de semmi haszna. Gyanakodnék a mosógépre, de a helyzet az, hogy csak velem csinálja ezt, lakótársamnak öblítő illatú a mosása.

2017. jún. 6. 18:13
 1/8 anonim válasza:

:)))

Akkor még is csak a te büdös ruháid lesznek a ludasak :D

2017. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de amikor berakom nem büdös... ha bele is izzadok napközben kiterítem hogy ne büdösödjön a nedves ruha a szennyesben
2017. jún. 6. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen programon mosod? A gyorsprogramnál nálam is néha büdösek maradtak a ruhák, le is szoktam róla.
2017. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
40 fok, 80 perc
2017. jún. 6. 19:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a lakótársad ő mit csinál másképp.
2017. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyugottan mossad a ruháidat 60°C-on. Nem lesz büdös. Nem szürkülnek. Semmi bajuk sem lesz tőle.
2017. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én az öblítőt nem kupakban mérem, hanem a megengedett maxig öntöm(kb 4 kupakbol jön ki) és mososzert is teletöltöm kapszula semmit nem ér hacsak nmem raksz belöle egy csomot.amugy az lehet hogy a mosogépedben vannak lerakodások. érdemes ecettel járatni egy üres mosást benne.ezt legalább évente egyszer megkéne csinálni vele.jah és 40foknál akkor sem javasolt erősebben mosni olyankor csak belefőződ
2017. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

40 fok fölött? Te tuskó buta vagy előző... Az 90 foknál van, de nem szólj senkinek... ennyire buta már nem lehetsz.


És nem kell annyi mosószer bele, se pedig öblítő, tiszta rákos leszel :DDDD


Normális módon 1 kapszula 1 mosás, és a megadott öblítő mennyiség én is így mosok és tiszta minden, és jó.


A hiba a te készülékedben van előző.

Nem mellesleg nem kicsit vagy pazarló..

2017. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!