Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lidl maxi trat és Lidl Formil...

Lidl maxi trat és Lidl Formil white gél. Vélemény? Valóban szép fehérek lesznek a ruhák?

Figyelt kérdés

2017. jún. 10. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem,nem lesznek szép fehérek...

Hatása mint bármely mosószeré.

2017. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból írod? :)
2017. jún. 10. 16:35
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Igaza van az 1-nek - és én ezt tapasztalatból írom - kb. olyan mint a TOMI, ami fehér ruhákhoz van, csak olcsóbb.


Ha igazán ragyogó fehér holmikat akarsz, akkor én azt javasolnám, hogy áztasd be őket egy éjszakára Biopon áztatóba (nem olcsó!) és másnap moshatod akár a Lidl-sel is, szép fehér lesz.

Ha természetes az anyaga a ruhaneműnek,(pamut, vászon, stb) akkor még a megszürkülteket is helyrehozza, de a műszálasokon már nem segít, az olyan marad.

2017. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz. A Biopon áztatót én is használom fehérekhez, és nagyon jó.
2017. jún. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyat is lehet ezzel áztatni amiben vannak színek? Tehát fehér az alapja de vannak rajta színes minták? Azokat nem fakítja ki?
2017. jún. 12. 16:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt így látatlanban, felelősséggel nem tudom neked megválaszolni.

Vannak színtartó anyagok és vannak amik nem azok.

Ha esetleg van olyan rész a ruhaneműn, (hajtás, stb) akkor azon lehetne próbát végezni, hogy Bioponos áztatóvizes szivacsot ráteszel egy éjszakára és reggelre kiderül, hogy hogyan viselte.

Jobb ötletem sajnos nincs!:(

2017. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm szépen a tanácsot :)
2017. jún. 12. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!