Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik fehérítő a legjobb?...

Melyik fehérítő a legjobb? Amitől a ruhák újra szép fehérek lesznek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nálam a Wanish Oxi White vált be, beáztattam a ruhákat, aztán be a mosógépbe, Ariellel mostam, meg a biztonság kedvéért fehér Lenor öblítőt használtam. Amúgy legjobban akkor fehérednek ki ha napon szárítod őket, még ha hideg is van, várd meg a naposabb időt, és néhány órára rakd ki az udvarra, hadd szívja ki kicsit a nap, egész más illata lesz a ruháknak, és fehérednek is.
2011. febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
84%

Próbáld meg kimosni kézzel és a vízbe tegyél citromsavat(amit a boltban lehet kapni) Gumikesztyűt vegyél fel... és ha végeztél, 2-szer öblítsd hideg vízben:) Itthon anya a függöny mosását is így csinálja és nagyon szép lesz, ráadásul kellemes, enyhe citrom illatú

remélem tudtam segíteni:)

2011. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vanish vagy Clorox
2011. febr. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is Vanish-t használtam eddig, igaz ariel mosóport használok. De mióta megvan a 10 hónapos babám, már anyagilag alig bírtam. Kipróbáltam a csodaszódát és szerintem sokkal szebb tőle minden. A ruhákat 60°-on mosom, a konyhakendőket 90°-on. Minden áztatás nélkül be a mosógépbe és gyönyörűen szedem ki. A 100 Ft-os boltban veszem 250 Ft-ért. Szerintem egy próbát megér.

Ja! Nem kell megijedni, valóban nem roncsolja a ruhákat! Csak az adagolásnál kell figyelni, mert nekem egy picit több kell az előírt adagnál, mert nagyon kemény nálunk a víz.

2011. febr. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Weißer Riese számomra ez az isten ha fehérítésről van szó! :)
2011. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!