Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Bosch, vagy Makita?

Bosch, vagy Makita?

Figyelt kérdés

Nem vagyok híve az elektromos láncfűrésznek, de a célszerűség most azt diktálja, hogy vegyek egyet.

Csak nem tudom eldönteni, melyikbe érdemesebb invesztálni.

Makita UC 4041 A;

Bosch PKE 30

Ti melyiket vennétek, ha közel azonos árban kapnátok?



2017. jún. 13. 06:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]

Ez most akciós.

2017. jún. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Minden elektromos kézi szerszámom bosch. Ezért vettem bosch láncfűrészt is.

Kár volt...

Típus hibája a motor csapágyak korai széthullása. Kialakításánál fogva csak a motorral eggyütt cserélhető.

2017. jún. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mire akarod használni?
2017. jún. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Arra gyanakszom fát szeretne vágni.
2017. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jó, de mennyit, milyen időközönként, milyen fát... stb stb
2017. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Gallyazásra szeretném használni. Van egy rahedli elvénült fa az udvarban, amiket a fészkelési időszak után ki szeretnék vágni. Van egy Husqvarnám, a döntés és a vastagabb részek vágása azzal történik majd, de a vékonyabb ágakhoz nonszensz lenne azt befogni.
2017. jún. 13. 13:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert egyszer kivágsz pár fát és le akarod őket gallyazni teljesen felesleges venni egy másik fűrészt. Ha végzel a munkával mire fogod használni?
2017. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen Makitát vennék, illetve vettem is például pont elektromos láncfűrészt is. Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, igazi minőségi termékek ezek.

Ezzel szemben már a második elektromos Bosch kéziszerszámot dobtam ki, helyettük Makiták álltak szolgálatba, azóta is jók.

2017. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elektromos gépbe csak MAKITA.
2018. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Érthetetlen ez a makitázás... profi használatra sokszor irgalmatlan gagyi... dewalt alá nem adnám. És abból sem az olcsó.
2018. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!